Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Під час стабілізаційних заходів на деокупованій території Харківщині затримано мешканку Куп’янську, яка перейшла на бік ворога та почала працювати у так званій «Налоговой службе Харьковской ВГА» на посаді керівника середньої ланки. Зловмисниці повідомлено про підозру у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Мешканка місця є діючою співробітницею податкових органів України та ще з довоєнних часів обіймає посаду головного державного інспектора Куп’янського відділу податків і зборів Головного управління Державної податкової служби у Харківській області.
Встановлено, що на новій «посаді» зловмисниця брала участь у нарадах з підприємцями району, де схиляла їх до сплати податків на користь російсько-окупаційних військ.
Також зрадниця переконувала своїх колег-податківців, які залишилися на окупованій території, переходити на бік ворога та розпочинати роботу у новостворених податкових органах окупантів.
У ході слідчих дій співробітники СБУ виявили та вилучили службові документи фейкової «податкової», які підтверджують злочинну співпрацю жінки з окупантами та виконання нею вказівок окупаційних військ.
Їй загрожує позбавлення волі на строк 15 років або довічне ув’язнення, а також конфіскація майна. Вирішується питання щодо обрання затриманій запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Звязківець
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
військова служба в ТрО ЗСУ солдати, сержанти, офіцери. 126 Об ТрО
від 20000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….