ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Значна частина росіян призовного віку втекла від мобілізації за кордон — Ганна Маляр

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2022, 15:35

Про це повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час брифінгу, що відбувся сьогодні у Military Media Center.

«Оголошена в росії часткова мобілізація виявила реальне ставлення населення до воєнних авантюр злочинного керівництва країни-агресора», — наголосила вона. За даними, які стали відомі Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України, значна частина чоловіків призовного віку для ухиляння від мобілізації втекла за кордон, або намагається відкупитися від призову за гроші. Окремі особи вдавалися до самокаліцтва, симулювали хвороби та навіть були готові отримати довідку про непридатність з психіатричних відділень лікарень.

«Крім того, виявилося, що мо рф не спроможне якісно організувати забезпечення мобілізованих усім необхідним, тому більшість спорядження вони купували за власний кошт. Підготовка призваних проводилася в дуже стислі терміни або їх взагалі відразу з військкоматів направляли в райони проведення бойових дій. Уже відомі факти загибелі та потрапляння в полон цієї категорії російських військовослужбовців», — зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Читайте нас в Telegram
«Дякую нашим воїнам за влучність» — Президент про удари по нафтовій інфраструктурі рф

Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.

«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф
«Князь Вєщій Олєг» приземлився: пілоти Signum знищили 9 розвідувальних дронів рф

Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.

Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі
Ставили на коліна та полювали на цивільних — встановлено нові факти воєнних злочинів росіян у Бучі

Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.

Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ
Від пікапів до багі: у МОУ спрощують закупівлю певних видів транспорту для ЗСУ

Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.

Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка
Пропонував прикордоннику хабар за виїзд до Європи: на Закарпатті затримали чоловіка

На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.

У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби
У ЗСУ запровадили нову відзнаку для фахівців радіоелектронної боротьби

Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.

ВАКАНСІЇ
Водій-заправник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Сапер 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Водій – механік МТЛБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

--- ---