ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На фейковий референдум у «днр» «іноземних спостерігачів» запросили «заднім числом»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Жовтня 2022, 13:35

Служба безпеки перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення фейкового референдуму рф на тимчасово окупованій території Донеччини.

У ході оперативної роботи виявлено зразки запрошень «іноземних спостерігачів» щодо участі у незаконному плебісциті на сході України.

Встановлено, що відповідні листи підписав так званий «прєдсєдатєль центральной ізбіратєльной комісіі днр» в. висоцкий 29 вересня цього року. Тобто через два дні після формального завершення псевдоголосування.

Згідно з отриманими даними, представники місцевої окупаційної адміністрації намагались нібито запросити 16 іноземців для участі у фейкових заходах як іноземних «спостерігачів». Серед них – громадяни двох країн Європи і Центральної Азії.

При цьому датою «реєстрації» цих запрошень вказано 20 вересня. Таким чином, ворог намагався штучно збільшити присутність іноземних «гостей» на псевдореферендумі і за рахунок цього «легітимізувати» його на міжнародній арені.

Проте співробітники СБУ викрили і задокументували злочинні дії окупантів.

Крім того, Служба безпеки ідентифікувала та встановила місцеперебування всіх зрадників, колаборантів та їхніх «координаторів» з рф, причетних до організації незаконного плебісциту.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційну діяльність, тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності винних осіб.

Джерело: СБУ

Читайте нас в Telegram
«Флаговтик» не вийшов: у Куп’янську-Вузловому полонили російських танкістів
«Флаговтик» не вийшов: у Куп’янську-Вузловому полонили російських танкістів

Бійці 43-ї механізованої бригади захопили в полон двох солдатів 153-го танкового полку армії рф, яких начальство відправило на самовбивчу установку прапора.

Місто, що зникає: «королівські» бійці показали вражаючі кадри з Костянтинівки
Місто, що зникає: «королівські» бійці показали вражаючі кадри з Костянтинівки

Бійці 24-ї механізованої бригади імені короля Данила зазнімкували, як Костянтинівка зникає під безперервним вогнем російської армії.

Понад 33 тисячі дронами: у березні було збито рекордну кількість ворожих БПЛА
Понад 33 тисячі дронами: у березні було збито рекордну кількість ворожих БПЛА

Дрони-перехоплювачи назбивали удвічі більше російських БПЛА, аніж у лютому.

За кожну «тварь» по $12 тисяч: на Буковині затримали ухилянтського «Ноя» з ковчегом
За кожну «тварь» по $12 тисяч: на Буковині затримали ухилянтського «Ноя» з ковчегом

Викрито протиправну групу, яка налагодила схему переправлення осіб до Молдови в обхід пунктів пропуску.

«Мене питали, чому я не здох»: ветеран війни після поранень продовжив службу в ТЦК
«Мене питали, чому я не здох»: ветеран війни після поранень продовжив службу в ТЦК

Військовослужбовець рівненського ТЦК та СП Володимир розповів, як до нього ставляться під час перевірок військово-облікових документів.

Пропонував допомогу в побуті військовим, а сам шпигував: на Харківщині посадили російського агента
Пропонував допомогу в побуті військовим, а сам шпигував: на Харківщині посадили російського агента

Проведе за ґратами 15 років чоловік, який під виглядом різноробочого збирав дані про ЗСУ на Ізюмському відтинку фронту.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---