ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Контракти щодо поставки зимового одягу ЗСУ виконуються − Ганна Маляр

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Вересня 2022, 20:09

Про підготовку нашої армії до зимового періоду, зокрема щодо забезпечення підрозділів Сил оборони держави зимовим одягом, розповіла заступник Міністра оборони України Ганна Маляр під час прямого включення у єдиному марафоні новин.

Окрім того, що Ганна Маляр проінформувала громадськість про оперативну обстановку на фронті, вона зауважила, що для українського війська створюються відповідні логістичні запаси необхідного. Зокрема, нині вже є 135 тисяч бронежилетів.

− Та сама ситуація із зимовим одягом. Нині вже поступають великі партії зимового військового одягу. Декілька тижнів, і ця тема зникне з обговорення, тому що вона буде вирішена, − повідомила вона.

Ганнам Маляр наголосила, що до широкомасштабного вторгнення рф професійне військо в Україні становило 250 тисяч особового складу. А після 24 лютого були мобілізовані сотні тисяч осіб.

− Ні в українського, ні в західного виробників не було такої кількості одягу в «стоці» чи на складі, щоб просто купити і привезти. Тобто всі замовлення відшиваються. Контракти на забезпечення армії виконуються, − підкреслила заступник Міністра оборони України.

Читайте нас у Facebook
На Тернопільщині засудили інформатора, який зливав у Telegram локації груп оповіщення
На Тернопільщині засудили інформатора, який зливав у Telegram локації груп оповіщення

У Бучачі суд виніс вирок у справі про перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України під час мобілізації.

«Завезли ядерні FPV»: російський танк видовищно вибухнув після ураження
«Завезли ядерні FPV»: російський танк видовищно вибухнув після ураження

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя перетворили російську техніку у вогняний гриб.

СБС забезпечують приблизно кожне третє ураження окупантів
СБС забезпечують приблизно кожне третє ураження окупантів

Сили безпілотних систем ЗСУ забезпечують приблизно кожне третє ураження особового складу російських загарбників.

Україна запускає нові спільні оборонні проєкти з ЄС
Україна запускає нові спільні оборонні проєкти з ЄС

У фокусі роботи — розширення фінансування та запуск спільних проєктів у дронах, ППО й далекобійних спроможностях.

Останні з росіян у Куп’янську: Данило здався після п’яти місяців у руїнах
Останні з росіян у Куп’янську: Данило здався після п’яти місяців у руїнах

Окупант подивився інтервʼю з колишніми побратимами, скористався програмою «Хочу жить» і добровільно здався.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Віськовослужбовець

від 20100 до 123000 грн

Біла Церква, Київська область

Водій, військовослужбовець

від 24000 до 120000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Радіотелефоніст відділення мінометної батареї

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Оператор БПЛА , військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

--- ---