Запорукою спроможності оперативно обмінюватися тактичною інформацією для обох винищувачів стало використання системи зв’язку Link 16, яку інколи умовно називають «військовий Wi-Fi»…
Президент України Володимир Зеленський звернувся до росіян у зв’язку з початком мобілізації в рф чоловіків до армії, закликавши жителів країни-агресора до масових протестів проти неї або до втечі за кордон. Про це він сказав російською мовою у своєму зверненні за підсумками 22 вересня.
Глава держави звернув увагу на те, що в містах росії вже пройшли протести проти мобілізації, хоч і не масові, зазначивши, що «знає реальний настрій у регіонах росії», зокрема в дагестані та бурятії.
«Ми бачимо, що люди в дагестані, в бурятії, в інших національних республіках і областях росії розуміють, що їх просто кинули. Кинули на смерть. Чому, наприклад, дагестанці чи будь-хто ще повинні гинути на Харківщині чи під Донецьком? Та тому, що одна людина в Росії так вирішила — за всіх громадян росії», — наголосив Володимир Зеленський.
«І зараз для вас час вибору. Для чоловіків у росії це вибір загинути або жити, стати калікою або зберегти здоров’я. Для жінок у росії вибір — втратити назавжди чоловіків, синів, онуків або спробувати захистити їх від загибелі, від війни, від однієї людини», — підкреслив глава держави.
За словами Президента України, кількість людей, яких насправді було поставлено завдання мобілізувати в Рф, більш ніж утричі перевищує публічно озвучену.
«Ви тільки вдумайтеся в кількість людей, яких хочуть забрати! Ми точно знаємо, що повістки на 300 тисяч людей були надруковані та підписані заздалегідь, ще до того, як з’явилося це рішення про мобілізацію. Наша розвідка це довела. Але російське керівництво готується забрати в армію до мільйона чоловіків — це головне, про що вони зараз замовчують», — сказав Володимир Зеленський.
Глава держави підкреслив, що українська сторона усвідомлює, що «братимуть усіх без розбору» — не лише військових у запасі, а будь-яких чоловіків, яких зможуть залякати, щоб вони не ухилилися від війни.
«55 тисяч російських солдатів загинули на цій війні за півроку. Десятки тисяч поранені, скалічені. Хочете більше? Ні? Тоді протестуйте. Боріться. Тікайте. Або здавайтеся в український полон. Це — варіанти для вас, щоб вижити. Російські матері! Не сумнівайтеся, що діти верхівки вашої держави на війні проти України не виявляться. Ті, хто ухвалюють рішення у вашій країні, бережуть своїх дітей. А ваших дітей навіть не ховають», — зазначив Володимир Зеленський.
Крім того, Президент України висловив думку, що російське рішення про мобілізацію є «відвертим визнанням, що їхня кадрова армія, яку десятиліттями готували до захоплення чужого, не витримала і посипалася».
«Тепер через мобілізацію війна росії проти України для більшості громадян росії — це не щось там на ТБ чи в Інтернеті, а те, що прийшло у кожний російський дім», — сказав Володимир Зеленський.
@armyinformcomua
Повідомлено про підозру 21-річному хлопцю за фактом умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу.
Оператори FPV-дронів 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗС України зафіксували випадок, коли російський військовослужбовець, не витримавши психологічного та вогневого впливу, вчинив самогубство.
Боєць з позивним «Ніл» зараз пілотує у батальйоні Fatum 60 механізованої бригади 3-го армійського корпусу.
Десантники 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон вбивцю.
Підрозділ РУБпАК «Фурія» бригади прикордонників «Гарт» продовжує вибивати техніку та живу силу окупантів.
Ворожі пропагандисти заявили, що нібито «зайняли лівий берег Куп’янська» і «оточили українські війська в районі Подолів», що не відповідає дійсності.
від 21000 до 24000 грн
Мукачево
Мукачівський прикордонний загін
від 28100 до 128100 грн
Володимир, Волинська область
Запорукою спроможності оперативно обмінюватися тактичною інформацією для обох винищувачів стало використання системи зв’язку Link 16, яку інколи умовно називають «військовий Wi-Fi»…