Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У 2014 році під час окупації Криму два військовослужбовці та чотири правоохоронці, яким заочно повідомлено про підозру, свідомо перейшли на бік окупантів і зрадили присязі на вірність українському народу. Колишнім правоохоронцям повідомлено про підозру у держзраді, колишнім військовим – у держзраді та дезертирстві, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Заочно повідомлено про підозру колишнім правоохоронцям, які у 2014 році перейшли на бік ворога під час окупації Криму. У лютому-квітні 2014 року четверо із фігурантів прийняли пропозицію від окупантів та очолили «управления мвд росии по городу Симферополю», «управление мвд росии по городу Ялте», «мо мвд росии Джанкойский», «управления мвд росии по городу Керчи».
Також ДБР заочно повідомило про підозру двом колишнім військовослужбовцям, які у березні 2014 року не виконали наказ про перебазування до Запоріжжя та залишилися на території тимчасово окупованого Криму.
Вони подали письмові рапорти на адресу окупаційного командування, склали військову присягу на вірність державі-агресору та почали служити в російській структурі під назвою «Государственный авиационный научно-испытательный центр 929 глиц ввс вс рф».
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Моторист, військовослужбовець (ВМС, А2951)
від 22000 до 53000 грн
Одеса
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Водій-електрик відділення перехоплювачів БПЛА ЗРАД 160 ОМБР
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….