Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Минулої суботи на деокупованих територіях Харківщини дорожники розчистили 17 км шляхів державного значення.
Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.
«Щодня роботи виконуємо на тих маршрутах, де вже працювали піротехніки ДСНС та проведено розмінування територій. Харківські дорожники розчистили 92 км доріг державного значення. Також фахівці продовжують обстеження та оцінку руйнувань дорожньої інфраструктури Харківської області», – поінформували у відомстві.
Зокрема, спецтехніка працювала на дорогах: М-03 Київ – Харків; Т-21-10 Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка; T-21-21 Лозова – Близнюки – Барвінкове – Велика Комишуваха. Роботи виконували 54 працівники, до робіт було залучено 24 одиниці техніки.
Сили оборони України уразили низку ворожих складів, район зосередження та нафтобазу російських загарбників.
На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни намагаються форсувати річку Жеребець.
Сержант Олексій з позивним «Алєкс» міг поїхати працювати до Лондона, але після початку повномасштабного вторгнення добровільно став до війська.
Воїни 78-ї окремої десантно-штурмової бригади знищила ворожу реактивну систему залпового вогню невідомого походження.
У Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся допрем’єрний показ пригодницького фільму «На драйві».
Одна людина загинула в Київській області внаслідок російської масованої ракетної та дронової атаки 3 квітня.
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Дніпро та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….