ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У рф скасовують відправку підрозділів в Україну через масові відмови військових брати участь у бойових діях – розвідка

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Вересня 2022, 11:00

В частинах і з’єднаннях, які перебувають на території рф, скасовують заплановані відправки особового складу в Україну. Причина – масова відмова від участі в бойових діях.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Так, військовослужбовців 5 окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь в бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів).

За даними розвідки, у підрозділах, які беруть участь у війні проти України, спостерігається катастрофічна нестача особового складу. З метою «вирішення проблеми» командуванням окупаційними військами вирішено суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень та контузій.

Зокрема, пораненим в шпиталях цілеспрямовано спрощують діагнози, не проводять раніше заплановані операції та пропонують повернутись на війну до України. Лікарям «рекомендують» надавати дозвіл на планові хірургічні втручання тільки по закінченню війни або за прямим дозволом командира пораненого.

«Відомий випадок, коли після розриву барабанної перетинки вуха та контузії, військовослужбовця за 3 дні виписали із шпиталю. Офіційний діагноз – «отит». Надано рекомендацію не застуджувати вухо. При цьому, відмовлено в операційному втручанні», – йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що наразі окупанти намагаються посилити своє угруповання під тимчасово окупованим Херсоном за рахунок «наявних резервів». Для цього планується передислокування 4 батальйонів так званих «кадирівців». Але наразі ці підрозділи значно недоукомплектовано. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів рф.

Читайте нас у Facebook
160 ударних БПЛА різних типів: ворог вночі атакував Україну
160 ударних БПЛА різних типів: ворог вночі атакував Україну

У ніч на 11 квітня (з 18:00 10 квітня) противник атакував 160 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів.

«Вьол слєдствіє і питал „бандеравца“», а отримав підозру: знайдено чергового ката
«Вьол слєдствіє і питал „бандеравца“», а отримав підозру: знайдено чергового ката

Національна поліція повідомила про підозру за ст. 438 КК України представнику окупаційної прокуратури за катування цивільного жителя Старобільська у 2022 році.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Північно-Слобожанському і Курському напрямках
Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Північно-Слобожанському і Курському напрямках

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 173 бойових зіткнення.

Обстріли Сумщини: 23 поранених та значні руйнування цивільної інфраструктури
Обстріли Сумщини: 23 поранених та значні руйнування цивільної інфраструктури

Упродовж минулої доби на території Сумської області зафіксовано 33 обстріли 23 населених пунктів з території рф. 

1440 солдатів, артилерія і танки: втрати російської армії за добу
1440 солдатів, артилерія і танки: втрати російської армії за добу

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1440 одиниць особового складу та три танки.

Взяв в полон 5 окупантів: як перший бойовий вихід розвідника «Вжика» завершився поповненням обмінного фонду
Взяв в полон 5 окупантів: як перший бойовий вихід розвідника «Вжика» завершився поповненням обмінного фонду

Завдяки нестандартному рішенню двом розвідникам 4 бригади оперативного призначення “Рубіж” вдалося полонити одразу п’ятьох окупантів.

ВАКАНСІЇ
Уповноважена особа з питань державних закупівель

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Такелажник, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Механік-водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---