ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Португалія відмовила росіянам у «золотих візах»

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Вересня 2022, 12:36

Служба з питань іноземців та кордонів Португалії з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну отримала запити від десяти росіян на отримання так званих золотих віз, але не задовольнила жоден із них. Про це повідомляє Publico.

Ще в березні Португалія вирішила призупинити видачу «золотих віз» для громадян росії та білорусі у зв’язку з повномасштабною війною в Україні, але це не перешкоджало їм подавати такі заявки протягом року.

У травні Служба з питань іноземців і кордонів Португалії повідомляла, що інтерес до «золотих віз» зріс на 94%  порівняно з минулим роком, а сама схема принесла країні 53,8 млн євро.

Схема «золотих віз» дозволяє громадянам з інших країн  отримати можливість проживання у країні за умови виконання певних вимог та інвестування вказаної суми грошей – для Португалії вона становить 1 млн євро.

Продаж громадянства не громадянам ЄС дозволяє таким інвесторам стати громадянами Євросоюзу, отримуючи свободу пересування та доступ до фінансових систем блоку.

І Європейська комісія, і Сполучені Штати раніше заявляли, що вони вживатимуть заходів, щоб зупинити такий продаж «золотих паспортів» багатим росіянам у рамках низки санкцій проти рф після її вторгнення в Україну.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Помічник пілота дронів

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Геодезист

Шепетівка

Військова частина А4127

Стрілець, Військова частина А7290

Лозова

Військова частина А7290

Стрілець-електрик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Гранатометник

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---