У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
У росії залишилося менше 200 «Іскандерів», які вона береже, натомість, випускає по Україні старі ракети С-300, котрі вже потрібно утилізовувати.
Про це повідомляє ГУР МОУ.
«С-300 – це ракети, які перебувають на зберіганні уже більше 30 років, більшості з них – 35-40. Це, по суті ракети, які необхідно виводити з бойового складу. У росії їх зараз близько 7 тисяч», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що в такому випадку С-300 простіше утилізувати. Тому замість проведення утилізації росіяни випускають їх по території України. За підрахунками ГУР МОУ, таких ракет окупантам вистачить ще на 3 роки.
У відомстві повідомляються, що «Іскандер» зараз застосовується дуже рідко. Востаннє їх застосовували в серпні у напрямку Києва.
Системи «Калібр», за підрахунками розвідників, росіяни могли б виробляти в рік по 150-180 ракет. І запас, який у них є, вони уже бережуть, тому що близько 70% комплектуючих – не російського виробництва.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У ніч на 28 червня (з 18:00 27 червня) противник атакував двома протикорабельними ракетами Циркон/Онікс із Курської області.
Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення, військовослужбовець
до 25000 грн
Київ
Військова частина А7039
Фельдшер, інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…