ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Норвегія надасть Україні ракети Hellfire та прилади нічного бачення

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 8 Вересня 2022, 11:10

Норвегія передасть Україні ракети AGM-114 Hellfire та прилади нічного бачення.

Про це повідомив у Twitter Міністр оборони України Олексій Рєзніков, який бере участь у роботі чергового засідання Контактної групи з питань оборони України.

«Ще хороші новини з «Рамштайн-5»: Норвегія надасть ракети Hellfire та прилади нічного бачення для української армії. Це дуже допоможе в нашій боротьбі з російськими загарбниками», – написав Міністр оборони України.

У Міністерстві оборони Норвегії уточнили, що ЗСУ будуть передані ці ракети з пусковими установками та блоками наведення. Вони перебували на озброєнні сил берегової охорони скандинавської країни.

Українські воїни вже пройшли відповідне навчання щодо застосування цієї зброї під керівництвом норвезьких інструкторі.

«Це зброя, про яку просила Україна, і вона стане в нагоді у боротьбі з російськими окупаційними силами. Ракетою легко керувати, її можна використовувати як проти наземних, так і морських цілей», – повідомив міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам.

За його словами, наразі Норвегія та союзники передають Україні озброєння і та техніку з власних запасів, але в майбутньому очікується посилення співпраці з оборонно-промисловим комплексом країн-партнерів для забезпечення постачань  більш сучасного та ефективного обладнання.

AGM-114 Hellfire — це ракета «повітря – земля», спочатку розроблена для протитанкового використання, пізніше модифікована для точних ударів безпілотників по інших типах цілей, особливо по цілях приорітетної цінності.

Читайте нас в Telegram
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку

Після нескінченної епопеї з «взяттям» Малої Токмачки російська пропаганда, схоже, знайшла собі нову нав’язливу ідею — тепер уже на Сумщині.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Сапер, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Стрілець

від 20500 до 21500 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОБ БС Командування Сил беспілотних систем України

Оператор відділення управління ППО

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---