ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

МАГАТЕ зафіксувало наявність російських військових, техніки і представників «росатому» на ЗАЕС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Вересня 2022, 12:00

Звіт Міжнародного агентства з ядерної енергії Рафаеля Маріана Гроссі зафіксував наявність російських військових, техніки і представників «росатому» на станції. Також у ньому зазначається порушення всіх 7 принципів ядерної безпеки та наголошується на необхідності створення зони атомної безпеки для станції.

Про це повідомляє міністр енергетики України Герман Галущенко за даними звіту МАГАТЕ про стан ядерної безпеки в Україні під час Радбезу ООН.

«Всі учасники Радбезу ООН були згодні, що необхідна демілітаризація станції і території навколо неї. Генеральний директор МАГАТЕ наголосив на готовності до медіації процесу цього етапу ядерного марафону, який має нарешті стати фінальним»,- зауважив він.

Міністр енергетики зазначив, що тепер важливо імплементувати рекомендації місії. 

«Це можливо лише за умови повного повернення ЗАЕС під контроль України, оскільки лише ми здатні гарантувати виконання всіх складових безпеки», – наголосив він.

За словами Германа Галущенка, світ вже сьогодні повинен впроваджувати санкції проти рф за акти ядерного тероризму, зокрема на компанію «росатом».

Водночас Україна вже розпочала санкційний процес щодо понад 700 фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з російською державною корпорацією.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Зрадниця, яка коригувала обстріли по ЗСУ в Херсоні, відбуватиме довічне

Зрадниця, яка коригувала обстріли по ЗСУ в Херсоні, відбуватиме довічне

Прокурори Офісу Генпрокурора України забезпечили справедливе покарання для мешканки Херсона, яка передавала російським спецслужбам координати українських військових.

Міністри оборони України та Словенії обговорили розвиток співпраці та посилення української ППО

Міністри оборони України та Словенії обговорили розвиток співпраці та посилення української ППО

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів зустріч у Києві з міністром оборони Словенії Борутом Сайовіцем.

«Український волонтерський рух — найпотужніший у світі»: Головнокомандувач подякував волонтерам за підтримку Сил оборони

«Український волонтерський рух — найпотужніший у світі»: Головнокомандувач подякував волонтерам за підтримку Сил оборони

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав причетних з Міжнародним днем волонтера й відзначив неоціненний внесок волонтерів у допомогу Силам оборони України.

«Ми дякуємо всім, хто не залишається байдужим»: Президент привітав волонтерів

«Ми дякуємо всім, хто не залишається байдужим»: Президент привітав волонтерів

Президент України Володимир Зеленський з нагоди Міжнародного дня волонтера привітав громадян, котрі волонтерською діяльністю долучились до захисту України.

«Б’ється об берег, як риба об лід» — росіяни пробують витіснити підрозділи Сил оборони з лівого берега Дніпра

«Б’ється об берег, як риба об лід» — росіяни пробують витіснити підрозділи Сил оборони з лівого берега Дніпра

На Придніпровському напрямку ворог атакує під час сприятливих природних умов. Намагається витіснити піхотинців Сил оборони з лівого берега Дніпра та атакувати острови.

Бомбардувальник рф вже не злетить: у Криму воїни ГУР вдарили по 8 ворожих цілях

Бомбардувальник рф вже не злетить: у Криму воїни ГУР вдарили по 8 ворожих цілях

За два тижні майстри спецпідрозділу ГУР МО України «Примари» знищили 8 ворожих цілей у Криму і продовжили методичну демілітаризацію на тимчасово окупованому півострові.

ВАКАНСІЇ

Кухар

від 21400 до 21400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Пілот ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Водій-заправник, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---