ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як собака рятує військових від обстрілів

Відео Публікації
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Вересня 2022, 13:26

Лорі — чотирилапий талісман та бойова подруга військовослужбовців одного з підрозділів бригади територіальної оборони на Рівненщині.

Вона не просто собака, а й захисниця. Лорі, яка належить до породи бігль, привіз із собою на службу один із військових пів року тому. Він не зміг залишити хатню улюбленицю в чотирьох стінах міської квартири. За два роки життя разом вони ніколи не розлучалися, і призов до лав ЗСУ власника тварини не завадив їм залишатися поруч. Як кажуть воїни, це єдина дівчина у військовому колективі, яку тут люблять до безтями та бережуть мов зіницю ока.

Бігль (англ. beagle — гончак) — мисливська порода собак, виведена у Великій Британії. Навчання та виховання цих собак нескладне, а ще вони мають унікальний слух та чуття.

Представників цієї породи використовують насамперед для полювання та пошуку вибухових речовин. Українські захисники знайшли й інші особливості Лорі. Вона перша відчуває небезпеку та ще до сигналу попереджає про повітряну тривогу гучним гавканням. А ще вона знає не тільки своє місце на спостережному посту та у бліндажі, а й усіх інших військовослужбовців підрозділу. Якщо хтось випадково залишив взуття чи шкарпетки не там, де потрібно, вона їх акуратно прибирає…

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» НГУ показали кадри відбиття чотирьох російських штурмів на Покровському напрямку.

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Від початку доби зафіксовано 62 бойових зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. 

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Воїни батальйону безпілотних систем «Вартові» разом з суміжними підрозділами зупинили механізований штурм рф.

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

Воїни 91-го окремого протитанкового батальйону знищили російських військових, що скупчилися між будівлями й готувались до штурму малою групою.

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

Перед Володимирівкою бійці 33-ї окремої механізованої бригади відбили штурм противника і знищили сімох російських загарбників та МТ-ЛБ.

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Президент України Володимир Зеленський підписав два укази, якими ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України.

ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Оператор засобів РЕБ

від 20000 до 120000 грн

Харків

225 ОШБ

Майстер у 22 ОМПБ

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор РЕБ, РЕР

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---