ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

рф не обмінює військових з так званої лнр, які потрапили в полон

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Вересня 2022, 11:15
Ілюстративне фото

На підприємствах та шахтах тимчасово окупованої території Луганщини примусово мобілізованих чоловіків-працівників замінюють вахтовиками з рф. Жителів області, які потрапили в полон ЗСУ, окупаційна «влада» не планує обмінювати.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

«Важче повернутися тим живим, які потрапили в полон. Як кажуть дружини, росія кинула їхніх чоловіків в українському полоні та не хоче обмінювати. Обмінюють лише полонених росіян, а мобілізовані з Донбасу нікому не потрібні», — йдеться у повідомленні.

Чоловіки з так званої лнр вимушені переховуватися, щоб не потрапити до лав російської армії.

«Нещодавно повідомлялося про надважку ситуацію на колись провідній шахті “Довжанська-Капітальна”, де примусово мобілізували понад 400 чоловіків і набрали на їхні місця жінок та пенсіонерів», — йдеться у повідомленні.

Під примусову мобілізацію потрапив також славнозвісний металургійний комбінат в Алчевську. Мобілізували навіть тих, в кого була бронь.

«Неважливо, чи зможе працювати виробництво у майбутньому без цих спеціалістів, головніше — виконати план військкомату», — зауважив Сергій Гайдай.

Чоловіки, які ще залишаються в місті, розуміють, що влаштуватися на АМК — це одразу за першою зарплатою отримати повістку. Тому й не йдуть. На металургійному комбінаті працюють чоловіки з рф. Кажуть, що перебувати в місті будуть не постійно. І з часом вахтовиків змінять інші, трохи зароблять і поїдуть до своїх сімей.

«Живі, бо місцеві військові їх також затримують на вулиці задля мобілізації, але потім перепрошують і відпускають. Бо не можна — вмирати потрібно місцевим», — розповів голова ОВА.

Тим часом у Луганську знаходиться велика кількість убитих бойовиків, яких важко упізнати. Серед родичів військовослужбовців так званої народної міліції проводять відбір генетичного матеріалу для подальшої ідентифікації загиблих.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ракетні війська й артилерія завдали ударів по двох командно-спостережних пунктах рф

Ракетні війська й артилерія завдали ударів по двох командно-спостережних пунктах рф

Ракетні війська й артилерія Сил оборони уразили пункт управління БПЛА та два командно-спостережні пункти противника.

Ворожі БПЛА атакували Дніпровщину: двоє поранених, виникли пожежі

Ворожі БПЛА атакували Дніпровщину: двоє поранених, виникли пожежі

У ніч на 13 грудня російські загарбники обстріляли кілька населених пунктів Дніпропетровської області, внаслідок чого двоє людей отримали поранення.

«Противник перекидає додаткові резерви»: Олександр Сирський відвідав військових на Покровському напрямку

«Противник перекидає додаткові резерви»: Олександр Сирський відвідав військових на Покровському напрямку

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відвідав із робочою поїздкою органи військового управління, що продовжують операцію і тримають оборону Покровсько-Мирноградської агломерації.

«Пробивай двері. Залітаємо» — спецпідрозділи ГУР здійснили штурм будівлі й зачистили окопи

«Пробивай двері. Залітаємо» — спецпідрозділи ГУР здійснили штурм будівлі й зачистили окопи

У Головному управлінні розвідки МОУ показали епізоди здійсненої в листопаді 2025 року операції на Покровському напрямку фронту, в якій брали участь спецпідрозділи ГУР.

Масована атака на Одещину: є постраждалі, пошкоджено адмінбудівлі та обʼєкти енергетики

Масована атака на Одещину: є постраждалі, пошкоджено адмінбудівлі та обʼєкти енергетики

У ніч на 13 грудня російські війська масовано атакували Одеську область, внаслідок чого двоє людей постраждали.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

радіотелефоніст 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 30000 грн

Білгород-Дністровський

Державна прикордонна служба України

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

--- ---