ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

По Дніпропетровщині окупанти вдарили «Ураганами»: загинула жінка

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Вересня 2022, 14:42
Ілюстративне фото

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Сьогодні, 5 вересня, в обід російські окупаційні війська нанесли удар по Криворізькому району Дніпропетровської області. Пошкоджені об’єкти інфраструктури, підприємства, серед мирного населення є загиблі і поранені.

Про це повідомляє голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

«Пообіді росіяни двічі скерували свої «Урагани» на Криворізький район. В Апостоловому загинула літня жінка. Попередньо, троє людей поранені. Всі вони у лікарні у тяжкому стані», – йдеться в повідомленні.

За інформацією Валентина Резніченка, у місті понівечений газопровід – сталася пожежа. Полум’я вогнеборці уже  приборкали.

У Зеленодольську людей не зачепило. Пошкоджені виробничі будівлі підприємства.

Читайте нас в Telegram
Мінус «Тор» та мінус «Панцир»: ворожій ППО двічі зробили боляче

Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади беспілотних систем «Птахи Мадяра» уразили на окупованій частині Донеччини два російських ЗРК.

Гроші на вітер: пілот FPV вполював російського «мільйонера»
Гроші на вітер: пілот FPV вполював російського «мільйонера»

Український оператор FPV-дрона вполював на фронті одного з так званих мільйонерів зі складу російських окупаційних військ.

Охочих воювати майже немає — у рф формують списки «добровольців» зі студентів та боржників
Охочих воювати майже немає — у рф формують списки «добровольців» зі студентів та боржників

Через проблеми з рекрутингом нового гарматного м’яса в російських регіонах почали формувати списки для мобілізації боржників та студентів.

«У них карусель працює»: на Лиманському напрямку росіяни воюють дешевими «Молніями» і дешевими солдатами
«У них карусель працює»: на Лиманському напрямку росіяни воюють дешевими «Молніями» і дешевими солдатами

На Лиманському напрямку у росіян працює конвеєр з утилізації своїх солдатів

Ракетний удар по Сумах і загибель 35 людей: ідентифіковано російських офіцерів, які вчиняли вбивства
Ракетний удар по Сумах і загибель 35 людей: ідентифіковано російських офіцерів, які вчиняли вбивства

Правоохоронці встановили дані 8 російських офіцерів вищого командного складу зс рф відповідальних за ракетний удар по Сумах у квітні 2025 року.

ВАКАНСІЇ
медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Номер обслуги, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО

Військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Київ, Київська область

--- ---