ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Генерал-майор Олег Мікац та полковник Сергій Гузченко – почесні громадяни Харкова

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Серпня 2022, 11:17

Харків’яни не припиняють дякувати мужнім захисникам України за оборону східного регіону. Тому з нагоди Дня народження міста 23 серпня двом військовослужбовцям Збройних Сил України присвоєно звання «Почесний громадянин міста Харкова».

Так, рішенням, ухваленим під час останньої сесії Харківської міської ради, почесне звання отримали: командувач оперативного командування  «Схід» Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Олег Мікац та начальник кафедри тактики та загальновійськових дисциплін Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба полковник Сергій Гузченко.

Обидва армійці зробили неоціненний вклад у розбудову українського війська, від 2014-го беруть безпосередню участь у російсько-українській війні, а нині — успішно б’ють окупантів на важливих напрямках лінії фронту.

За словами полковника Сергія Гузченка, на будь-якій керівній посаді він завжди старався підтримувати зв’язки з місцевим населенням, аби ті вірили в Збройні Сили України та відчували, що перебувають під надійним захистом. 

— Ми — воїни ЗСУ, обов’язково переможемо російських окупантів і очистимо всю українську землю від «чужорідних тіл». Бути почесним громадянином Харкова для мене є великою честю та водночас і чималою відповідальністю. Дякую за таку високу оцінку моєї роботи та всієї команди, яка називається Збройні Сили України, — так прокоментував своє нагородження полковник Сергій Гузченко.

Довідково. Звання «Почесний громадянин міста Харкова» було введене міською думою Харкова в 1887 році. На сьогодні цього почесного звання удостоєні близько 130 видатних жителів міста.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Обстріл Харківщини: серед поранених двоє дітей, ворог атакував житлові сектори «Геранями»

Обстріл Харківщини: серед поранених двоє дітей, ворог атакував житлові сектори «Геранями»

Протягом минулої доби під ворожими ударами опинилися чотири населені пункти Харківської області.

Голі дерева — поганий союзник: українські дронарі викривають окупантів у руїнах Сіверська

Голі дерева — поганий союзник: українські дронарі викривають окупантів у руїнах Сіверська

У Сіверську та на околицях російські військові намагаються сховатися серед руїн і в посадках, однак зимові умови позбавляють їх маскування.

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 82 атаки противника

На Покровському напрямку українські захисники зупинили 82 атаки противника

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 278 бойових зіткнень.

Туман, квадроцикли й нуль результату: Сили оборони розгромили мотопіхоту рф під Добропіллям

Туман, квадроцикли й нуль результату: Сили оборони розгромили мотопіхоту рф під Добропіллям

Російська спроба скористатися зимовим туманом і низькою видимістю на Добропільському напрямку завершилася провалом ще на підходах до українських позицій. Мотопіхотний штурм, який окупанти планували як швидкий прорив, був зупинений і розбитий силами оборони на півдорозі.

Збили FPV бомбером: на Харківщині воїни Залізної бригади прорідили чисельність окупантів

Збили FPV бомбером: на Харківщині воїни Залізної бригади прорідили чисельність окупантів

На Харківському напрямку оператори безпілотних систем об’єднаних сил Залізної бригади зірвали спробу штурму позицій Сил оборони України із застосуванням мотоциклів, знищивши також ворожі безпілотники.

Окупанти обстріляли Запорізьку область більше 600 разів

Окупанти обстріляли Запорізьку область більше 600 разів

Упродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 26 населених пунктах Запорізької області

ВАКАНСІЇ

Стpілець-зенітник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Номер обслуги 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Радіотелефоніст

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Старший оператор БПЛА (малі, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

--- ---