Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…
Міністр оборони України Олексій Резніков разом із командувачкою Медичних Сил Збройних Сил України генерал-майором медичної служби Тетяною Остащенко зустрівся з делегацією Королівства Нідерланди на чолі з Міністеркою оборони Нідерландів Кайсою Оллонгрен.
Було обговорено питання посилення спроможностей Сил оборони України шляхом реалізації двосторонніх проєктів в оборонній сфері.
Міністр оборони України подякував народу Нідерландів та своїй нідерландській колезі особисто за підтримку України в боротьбі зі збройною агресією росії.
– Вдячний за спільну дружбу, яка триває довгий час. Я високо ціную участь Нідерландів у зустрічах Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн». Вірю у прогрес нашої подальшої співпраці, яка принесе користь нашим військовим на полі бою. Ми маємо спільно перемагати підступного агресора, – зазначив Олексій Резніков.
Представники іноземної делегації розповіли Олексію Резнікову про свої враження від відвідин зруйнованих російськими військами міст Київщини.
– Я їхала Україною і милувалася мальовничими українськими містами. Однак, побачене в Бучі, Ірпені та Гостомелі мене вразило. росія вчинила злочини. Тому наша мета – підтримувати Україну, ваших захисників та бути з вашим народом до переможного кінця у боротьбі за свободу, – наголосила Кайса Оллонгрен.
Також під час зустрічі очільники оборонних відомств України та Королівства Нідерланди обговорили нагальні напрями співпраці, які стосувалися підготовки особового складу ЗСУ й проведення тренувальних місій, питань розмінування деокупованих територій, а також реабілітації та відновлення поранених українських захисників і захисниць та допомогу Нідерландів у створенні реабілітаційних центрів.
Фото Ольги Мосьондз
@armyinformcomua
Військові Франції, Британії та України працювали детально щодо розміщення сил, кількості, конкретних видів зброї, складових Збройних Сил, які потрібні і зможуть спрацювати.
У 2025 році унаслідок російської агресії в Україні зруйновано та пошкоджено 307 пам’яток культурної спадщини та 261 об’єкт культурної інфраструктури.
Оператори FPV-дронів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів Manticore 214 штурмового батальйону OPFOR ліквідували групу ворожої піхоти, що намагалася сховатися в окопах.
Оператори 412-ї бригади безпілотних систем Nemesis уразили радіолокаційну станцію, що входить у комплекс російського ЗРК С-300В.
Пілот відділення безпілотних авіаційних комплексів Севастопольської бригади тактичної авіації повітряного командування «Захід» Олег разом з побратимами лише наприкінці грудня приступив до виконання бойових завдань з перехоплення ворожих цілей і вже має відкритий бойовий рахунок — перший знищений «Шахед».
Тепер застосунок інформує про ключові події та запити користувача.
Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…