ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Завершено розслідування щодо ексспівробітника СБУ, який у 2014 році очолив «внутрішні війська днр»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Серпня 2022, 12:15
Ілюстративне фото

Служба безпеки України завершила досудове розслідування щодо свого колишнього співробітника, який на початку Антитерористичної операції на сході України приєднався до незаконних збройних формувань так званої «днр», зокрема до угруповання «восток».

З того часу він бере активну участь у бойових діях проти Сил безпеки і оборони України та переховується від правосуддя.

Він такоє здійснював розвідувально-підривну діяльність та обстрілював позиції сил АТО, тож згодом ватажки окупантів призначили його командиром так званої «військової частини №5002 внутрішніх військ мвд днр». Там зловмисник організував проведення спеціальної бойової підготовки та прокремлівського «виховання» підлеглих.

На початку широкомасштабного вторгнення рф підпорядковані йому підрозділи увійшли до складу окупаційних угруповань на східному напрямку.

Обвинувальний акт щодо зловмисника направлено до суду, тривають комплексні заходи для встановлення його місцезнаходження і притягнення до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Джерело: СБУ

Читайте нас в Telegram
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».

Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака
Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака

Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.

Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

ВАКАНСІЇ
Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Стpілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

--- ---