ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Потрійний удар Мартина Якуба: як український письменник і дизайнер допомагає ЗСУ

Публікації
Прочитаєте за: 3 хв. 17 Серпня 2022, 21:42
Ілюстрація Мартина Якуба.

Наближати перемогу у Великій Визвольній війні українського народу можуть різні люди й у різний спосіб. Кожен внесок є важливим, кожна дія вагомою, кожне зусилля корисним. Й усі вони разом − по-своєму особливими, своєрідними, неповторними.

Багатогранним є особистий внесок у перемогу письменника Мартина Якуба.

Довідково: Мартин Якуб − відомий український письменник, автор бестселерів «Мертві моделі» (2019 рік) і «Не твоє собаче діло» (2021 рік), а також влучних графічних робіт на гостроактуальні теми сучасної війни рф проти України.

Навіть якщо обмежитись винятково графічними роботами письменника, можна помітити, що він завдає ними щонайменше потрійного удару по російських агресорах на користь ЗСУ, українського народу й української культури.

Першим ударом Мартин Якуб долучається до творення і підтримки позитивного образу ЗСУ − супергероїв, які боронять українських народ і державу Україна від абсолютного зла рашизму.

«Нашими супергероями нині є бійці ЗСУ», − зазначає Мартин Якуб.

Другий удар не менш важливий − це обстоювання існування самостійної української культури, абсолютно незалежної від російської. Мартин Якуб пропонує не дискутувати про те, гарна російська культура чи погана − вона просто не наша, чужинська.

Ілюстрація Мартина Якуба.

У цьому визначенні немає нічого принизливого для російської або ж зверхнього для української культури. Так само чужинськими є для українців цікаві французька або іспанська, чеська або болгарська, китайська чи японська та інші культури сотень народів світу.

«Російська література − я нічого проти неї не маю насправді. Нехай в них буде своя література. Просто ми до неї маємо ставитись як до іншої, чужинської, іноземної літератури. А на сьогодні це взагалі література ворога, і я дуже сумніваюся, що радянські громадяни у 1943 році зачитувалися творами класичних німецьких письменників − Гете чи інших», − наголошує письменник.

Нарешті, третім ударом графічних робіт Мартина Якуба є збір коштів на підтримку ЗСУ завдяки їх продажу на платформі NFT.NFT-актив – це спеціальний цифровий сертифікат (токен), прикріплений до «цифрового товару», наприклад, до зображення. Завдяки купівлі прав на зображення можна закріпити свої права на його використання.

Ілюстрація Мартина Якуба.

Продаж зображень через платформу NFT − дуже ефективний крок для збору коштів. Наприклад, український NFT-музей війни зібрав для допомоги ЗСУ понад мільйон доларів США, а астронавт NASA Скотт Келлі, запустивши власний NFT,акумулював на підтримку України 500 тисяч $.

«Виклав свої малюнки у вигляді NFT. Прибуток піде на ЗСУ. Якщо бажаєте стати власником зображення і допомогти армії − запрошую до покупки. Або ж, традиційно, допоможіть у розповсюдженні», − закликає Мартин Якуб на своїй сторінці в Facebook.

Тож свій третій удар на користь ЗСУ Мартин Якуб завдає в уже апробованому попередниками форматі. Зважаючи ж на оригінальність і зміст зображень, які пропонує придбати письменник, він так само приречений на успіх.

Тож якщо ви бажаєте допомогти ЗСУ і заразом стати власником яскравого, оригінального і сповненого глибокого сенсу зображення − пристати на пропозицію Мартина Якуба буде дуже вдалим рішенням. Цим ви допоможете письменнику завдати усіх трьох вирішальних ударів на користь ЗСУ, українського народу й України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Війська рф обстріляли Сумщину з артилерії, є поранені

Війська рф обстріляли Сумщину з артилерії, є поранені

Вдень 23 квітня окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Шалигінської громади Шосткинського району.

Генсек НАТО: Активно працюємо над тим, щоб надати Україні більше систем ППО

Генсек НАТО: Активно працюємо над тим, щоб надати Україні більше систем ППО

Країни Північноатлантичного альянсу працюють над постачанням Україні додаткових систем протиповітряної оборони, в тому числі Patriot.

Над Дніпропетровщиною збили ворожий «Орлан»

Над Дніпропетровщиною збили ворожий «Орлан»

Над Дніпропетровським районом увечері 23 квітня Повітряні сили збили російський безпілотник «Орлан-10».

Данія виділяє 420 млн євро на відбудову та підтримку критичної інфраструктури України

Данія виділяє 420 млн євро на відбудову та підтримку критичної інфраструктури України

Україна та Данія уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо довгострокової співпраці та відбудови України.

МЗС пояснило, як діятимуть обмеження на консульські послуги для чоловіків призовного віку

МЗС пояснило, як діятимуть обмеження на консульські послуги для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ відповіло на поширені питання щодо тимчасових обмежень у прийнятті нових заяв на надання консульських послуг.

Володимир Зеленський: Наше виробництво має щомісяця відчутніше доповнювати постачання зброї від партнерів

Володимир Зеленський: Наше виробництво має щомісяця відчутніше доповнювати постачання зброї від партнерів

Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності збільшувати власне виробництво зброї на додачу до допомоги західних партнерів.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Сапер (робота з БПЛА), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!

від 21300 до 121200 грн

Сновськ, Чернігівська область

Фельдшер, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

Діловод служби засобів ураження

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759