ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Канадські інструктори, які навчатимуть українських військових, прибули до Великої Британії

Новини
16 Серпня 2022, 12:18
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Тренувальний контингент 3-го батальйону канадської легкої піхоти принцеси Патриції прибув до Сполученого Королівства Великої Британії минулої п’ятниці ввечері для тренування військовослужбовців ЗСУ у межах операції UNIFIER.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Внесок Канади у підготовку Сил безпеки України спрямований на сприяння миру та безпеці в Україні шляхом нарощування військового потенціалу та спроможностей. Ця підготовка буде зосереджена на тому, щоб допомогти Збройним Силам України захистити свою Батьківщину від триваючого незаконного вторгнення росії», – йдеться у повідомленні.

У Генштабі ЗСУ зазначили, що Україна вдячна за підтримку та допомогу Канаді. 

Нагадаємо, що раніше Канада оголосила про розгортання 225 військовослужбовців Збройних Сил Канади у Великій Британії у рамках операції UNIFIER

Кремль готує нову хвилю мобілізації після «виборів»: Президент повідомив про дані ГУР щодо планів рф
Кремль готує нову хвилю мобілізації після «виборів»: Президент повідомив про дані ГУР щодо планів рф

Українська розвідка заявляє, що росія готує нову масштабну хвилю мобілізації восени — одразу після проведення парламентських виборів.

Мінус «Мста-С»: пілоти 151-ї бригади знищили російську самохідну гармату
Мінус «Мста-С»: пілоти 151-ї бригади знищили російську самохідну гармату

Пілоти БПЛА підрозділу Northern Eagle 151-ї окремої механізованої бригади виявили та знищили російську самохідну артилерійську установку 2С19 «Мста-С».

«Снайпінг був, є і буде»: як 73-й морський центр ССО готує універсальних бійців
«Снайпінг був, є і буде»: як 73-й морський центр ССО готує універсальних бійців

Снайпери 73-го морського центру ССО пройшли інтенсивну підготовку. У підрозділі кажуть: навіть у війні дронів снайпер незамінний.

Ворог завдав авіаудару по Сумах: загинув водій, пошкоджено близько 20 будинків
Ворог завдав авіаудару по Сумах: загинув водій, пошкоджено близько 20 будинків

Російські війська завдали авіаційного удару по Сумах. Загинув цивільний чоловік, який у момент атаки перебував за кермом автомобіля.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Діловод

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

WorkUa Гранатометник відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

WorkUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

WorkUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

WorkUa Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Лозова

Військова частина А7290

ПУБЛІКАЦІЇ
Окупанти спалили майже 10 млн українських книг: влітку 2026 року росіяни перевершили нацистів за ефективністю книговбивства
Окупанти спалили майже 10 млн українських книг: влітку 2026 року росіяни перевершили нацистів за ефективністю книговбивства

Українські далекобійні удари спрямовані на об’єкти, які наповнюють бюджет держави-агресорки, постачають загарбницько-окупаційну російську армію пальним, підтримують ворожу логістику та, відповідно,…