ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До Карпат на оздоровлення вирушили діти загиблих воїнів Рівненщини

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Серпня 2022, 16:28

Краще гір можуть бути тільки гори… В цьому вже сьогодні переконалася перша група родин загиблих та безвісти зниклих українських захисників Полісся, які вирушили на відпочинок із Рівного до села Криворівня, що на Івано-Франківщині.

Як зазначила організаторка поїздки – дружина військовослужбовця Збройних Сил України, що загинув під час бойових дій, Тетяна Ременюк, реабілітація й оздоровлення дітей цієї категорії родин із Рівного та області дуже потрібні. Свіже повітря, яскраві пейзажі, місцева кухня, екскурсії до історичних цікавинок Карпат та незабутній гуцульський колорит дасть можливість відчути їм усю палітру фарб життя.

— Це не перша поїздка на Івано-Франківщину й не крайня. Окрім цього, ми плануємо ще три заїзди по пів сотні учасників кожна. Завдяки небайдужим українцям та іноземним партнерам зі Словаччини ми маємо змогу допомагати не тільки родинам загиблих, безвісти зниклих та загиблих українських військових, а й тим хто нині зі зброєю в руках захищає нашу землю від окупанта. Спільними зусиллями ми щомісяця доправляємо в райони бойових дій автомобілі з найнеобхіднішим. Перемога буде за нами, бо українці — вільна нація з найбільшою мотивацією у світі, — наголосила Тетяна.

Цього року комунальний заклад «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради та благодійний фонд «Беркат» міста Пр’євідза (Словаччина) підписали меморандум про співпрацю та допомогу. Проживання та харчування для сімей є безоплатними, всі витрати взяли на себе благодійники зі Словаччини. Транспортування до Карпат і назад забезпечила Рівненська обласна військова адміністрація.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Від піхоти на квадроциклах до древнього Т-62: «Фенікс» палить ворога поблизу Костянтинівки

Від піхоти на квадроциклах до древнього Т-62: «Фенікс» палить ворога поблизу Костянтинівки

Бійці прикордонного підрозділу «Фенікс» ліквідовують техніку, засоби та самих окупантів.

ЗСУ вистежили та знищили ворожу гаубицю Д-30

ЗСУ вистежили та знищили ворожу гаубицю Д-30

Українські захисники вполювали на фронті 122-мм гармату Д-30 російських окупаційних сил.

Киянин зливав ворогу локації ППО та аеродромів Сил оборони

Киянин зливав ворогу локації ППО та аеродромів Сил оборони

Правоохоронні органи викрили російського агента, який зливав окупантам локації ППО та аеродромів Сил оборони у Київській та Полтавській областях.

«Ні в кого не стріляв, а путін — ла-ла-ла» — бійці 33 ОШП захопили полонених у російському Тьоткіно

«Ні в кого не стріляв, а путін — ла-ла-ла» — бійці 33 ОШП захопили полонених у російському Тьоткіно

Українські військові продовжують поповнювати обмінний фонд полоненими російськими загарбниками.

Ворожий БПЛА прицільно вдарив по перехрестю у Сумах: поранено дев’ять осіб

Ворожий БПЛА прицільно вдарив по перехрестю у Сумах: поранено дев’ять осіб

У вівторок, 21 жовтня, російські війська завдали удару по цивільній інфраструктурі міста Суми.

Хотів вкрасти у військового машину, але вкрав броню і аптечку: сумчанину оголошено підозру

Хотів вкрасти у військового машину, але вкрав броню і аптечку: сумчанину оголошено підозру

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Суми повідомлено про підозру 34-річному чоловіку який намагався заволодіти автівкою військового, а потім викрав з неї спорядження.

ВАКАНСІЇ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Хмельницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Уповноважена особа

до 20450 грн

Яворів

Військова частина А3719

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Головний сержант-командир установки в/ч А2800

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---