Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
Amnesty International у підготовці свого скандального звіту зі звинуваченнями ЗСУ у створенні загрози цивільним особам використали свідчення людей, які перебували у фільтраційних таборах та тюрмах, організованих росіянами на тимчасово окупованих територіях. Тобто — такі свідчення надавалися під очевидним тиском.
Про це повідомляє прес-служба Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформації України.
За наявною у відомства інформацією, до процесу збору свідчень були залучені незалежні журналісти та волонтери на території Миколаївської, Харківської, Донецької та Луганської областей.
«Водночас, більшість матеріалів для звіту отримані у ході опитування осіб, які були евакуйовані на тимчасово непідконтрольні території України: територію Донецької та Луганської областей або Криму, — наголошують у відомстві. — Зокрема, матеріал збирався на території фільтраційних таборів та тюрем, опитування проводилось серед «бажаючих» надати подібного роду інформацію».
Зазначається, що інколи подібного роду інтерв’ю, в котрому опитувана особа надавала потрібні загарбникам свідчення, було єдиним шансом пройти фільтрацію та виїхати за межі окупованих територій.
Крім цього, зібрані журналістами та найманими волонтерами матеріали також проходили перевірку адміністрацією закладів та, в окремих випадках, співробітниками фсб рф.
«Отже, така інформація, зібрана на території таборів, не мала взагалі використовуватись під час складання звіту. Оскільки такі інтервʼю були відібрані під очевидним тиском з боку силових охоронних органів рф (адміністрації закладів), який здійснювався на постійній основі», — наголошують у відомстві.
Ілюстрація Нікіти Тітова
@armyinformcomua
На Південно-Слобожанському напрямку противник постійно шукає слабкі місця в обороні 3-ої штурмової бригади. Намагається протиснутися повз позиції, і сотнями вмирає під час атак.
Бійці Сил спеціальних операцій завдали нового удару по логістиці російських загарбників на тимчасово окупованій території Луганщини.
Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів інженерних військ із професійним святом і відзначив їх державними нагородами.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заслухав доповіді командирів на місцях щодо поточної обстановки та нагальних потреб в смузі відповідальності 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ ЗС України.
Загалом від початку доби відбулося 83 бойових зіткнення, загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників.
На Оріхівському напрямку ворог пробує просуватися. Як малими тактичними групами, по 1-2 окупанта, так і технікою на яку росіяни наварюють нові металеві конструкції.
від 21000 до 54000 грн
Степанівське, Сумська область
від 30000 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….