ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У ПвК «Захід» психологічне здоров’я відновлюють футболом

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Серпня 2022, 11:51 243

Поки одні несуть бойове чергування із захисту повітряного проcтору України, інші – відновлюються завдяки позитиву від спортивних ігор.

У Рівному відбувся товариський футбольний матч між командами військових частин повітряного командування «Захід» ЗС України з Рівненщини та Волині. Метою спортивного заходу є налагодження більш тісної взаємодії та дружніх стосунків між підрозділами Повітряних Сил сусідніх областей.

Як зазначив командир підрозділу та капітан однієї з команд, футбол – його улюблена гра, якій він присвятив більшість свого життя. Адже у цьому виді спорту багато схожого з військом. Командна гра згуртовує колектив, дає відчуття довіри та відповідальності за загальний результат. Два тайми по тридцять п’ять хвилин з невеличкою перервою на повноцінному великому полі з натуральним покриттям пролетіли дуже швидко. 

– Завдяки позитивним емоціям під час спортивних баталій у підлеглих на душі стає легше, а морально-психологічний стан покращується та дозволяє у повному обсязі виконувати завдання за призначенням, – підкреслив офіцер. – Перша футбольна зустріч між цими командами відбулася в Луцьку минулого місяця. Тоді перемогли рівняни. Сьогодні відбувся справжній матч-реванш, в якому з різницею в один гол перемогли волиняни.

Як  заохочення виконавчий директор обласної асоціації футболу Рівненщини Олег Кучер вручив кожній із команд по п’ять футбольних м’ячів, а представники Рівненської обласної федерації футболу передали військовим м’ячі з автографами відомих спортсменів клубу «Верес».

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Регіони