ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Прифронтова лікарня на Донеччині отримала сучасне медичне обладнання

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Липня 2022, 8:00
Командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв

За безпосереднього сприяння командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, в межах гуманітарних ініціатив командування об’єднаних сил ЗСУ та в ході роботи проєкту людської безпеки «Кусаноне» Посольства Японії в Україні Мирноградській центральній міській лікарні передано отриманий від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» апарат ультразвукової діагностики «Canon Xario 200G» вартістю 2 400 000 грн.

Командувач об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв з цього приводу зазначив: «Зараз у цій лікарні в Мирнограді лікарі працюють із дуже великим навантаженням, бо лікарня взяла на себе обслуговування мешканців інших міст Донеччини, міст, де точаться активні бойові дії. Усвідомлюючи це, ми передали до медичного закладу цінне медичне обладнання. І цінність цього обладнання полягає передусім у тому, що тепер медики прифронтової зони матимуть можливість ще ефективніше виконувати свою непросту роботу, ще ефективніше рятувати та лікувати людей».

— Українські військові, виконуючи свою місію, не тільки боронять рідну землю зі зброєю в руках, а й допомагають цивільному населенню. Ця допомога є особливо необхідною там, де мирні мешканці потерпають від жахів війни. Ми бачимо проблеми й уміємо їх розв’язувати, — додав командувач.

І дійсно, переданий до медичного закладу апарат ультразвукової діагностики «Canon Xario 200G» — один із найсучасніших і найдосконаліших у своєму класі. Його функції дають змогу використовувати діагностичну систему в будь-якому місці лікарні або клініки, навіть попри відсутність джерела електричного струму. Висока якість візуалізації та широкий спектр застосувань системи Xario забезпечує оптимальну допомогу пацієнтам. Завдяки бездротовій роботі, цей апарат УЗД поєднує відмінні характеристики та дуже високу мобільність.

На фото: під час передачі медичного обладнання до КНП «Мирноградська центральна міська лікарня».

Тимчасова виконувачка обов’язків директора Мирноградської центральної міської лікарні Ольга Гостєва відзначила:

«Мирноградська центральна міська лікарня — це досить потужний багатопрофільний медичний заклад. Наш ліжковий фонд налічує 340 ліжок, працює 10 стаціонарних відділень. Нині ми залишилися єдиною лікарнею в Донецькій області, яка працює в повному обсязі. Чимало інших лікарень або зруйновані, або припинили свою діяльність через бойові дії. Наразі у лікарні працюють майже всі відділення, відбуваються прийоми в амбулаторіях. Висловлюємо велику вдячність за наданий новий УЗД-апарат, він був нам дуже потрібен. На апараті минулого покоління, який є в лікарні, вже неможливо було нормально працювати. А в нас же є четверо лікарів за спеціальністю «ультразвукова діагностика», до яких звертаються хворі на онкологію, а також чимало вагітних жінок, тому що ми одна з небагатьох лікарень на Донеччині, котра може приймати пологи».

Борис Кутовий для АрміяInform

Читайте нас у Facebook
МЗС України засудило недружні заяви прем’єр-міністра Грузії

МЗС України засудило недружні заяви прем’єр-міністра Грузії

Міністерство закордонних справ України засуджує чергові заяви прем’єр-міністра Грузії Іраклія Кобахідзе та його перекручені оцінки подій в Україні.

росія викрала 1700 тонн української агропродукції

Зараз триває розслідує привласнення росією понад 1 700 тонн української сільськогосподарської продукції.

США ввели санкції проти компаній, які підтримували групу «Вагнера» в Африці

США ввели санкції проти компаній, які підтримували групу «Вагнера» в Африці

США внесли до списку дві організації, що базуються в Центральноафриканській Республіці (ЦАР), за їхні зусилля щодо підтримки дестабілізуючої діяльності Групи Вагнера, підтримуваної Кремлем, в Африці. 

Президент вшанував пам’ять Ірини Цибух  

Президент вшанував пам’ять Ірини Цибух  

Володимир Зеленський у вечірньому зверненні говорив про Ірину Цибух, бойову медикиню медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри», яка загинула на фронті.

Окупант намагався палицею відбити атаку FPV-дроном

Окупант намагався палицею відбити атаку FPV-дроном

Оператори БПЛА бригади «Помста» ефективно наносять ворогові ударів на Соледарському напрямку.

Сили оборони успішно уразили поромну переправу російських окупантів у Криму

Сили оборони успішно уразили поромну переправу російських окупантів у Криму

Вночі ЗСУ завдали удару ракетами ATACMS по Керченській поромній переправі, яка активно використовувалася ворогом для забезпечення свого угруповання військ у тимчасово окупованому Криму.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Зв’язківець-військовослужбовець

від 22000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Кухар

від 20000 до 22000 грн

Мукачівський прикордонний загін

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Київ

Департамент активних дій ГУР МО

Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119