ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лідер гурту «Мері» Віктор Винник: «Кожна пісня дихає настроєм українців»

Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Липня 2022, 22:49

Ні, я з України —
Це навпроти Європи.
Це там, де Хрещатик,
Це там, де Дніпро…

Сьогодні, до Дня Української Державності, в Хмельницькому лідер гурту «Мері» Віктор Винник зіграв патріотичних пісень на підтримку наших Збройних Сил України, волонтерів, добровольців і всіх тих, хто захищав Україну всі роки становлення її державності.

— Мої пісні — життя, сьогодення, українська реальність. Я не розділяю Збройні Сили і український народ, я не розділяю музику і український народ, бо це маленькі частинки одного великого цілого — української нації! Я просто пишу під настрій, який диктує наш соціум. Багато пісень, з яких ви чули, які знаєте і любите, написані рік, п’ять і десять-двадцять тому. Ми, українці, свободолюбна нація. Ми завжди боролися, боремося і будемо боротися з кожним, хто посягне на нашу незалежність. Багато моїх друзів вже восьмий рік на передовій, а від 24 лютого їх стало ще більше, — каже артист.

Цього ж вечора Віктор Винник дасть концерт в одному з популярних клубів обласного центру. Всі вторговані гроші він планує витратити на допомогу нашим героям-захисникам України.

Уже 1 серпня він планує упродовж тижня відвідати з концертами і волонтеркою військові частини на лінії оборони на Південному Сході нашої України. Каже, що вже є попередня домовленість про день, локацію і час зустрічі з земляками-десантниками львівської 80-ки, з кількома підрозділами військ ТРО і добровольців.

Фото автора.

Позаштатний кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння
Стоматолог, агроном та слюсар «винаходили» БПЛА: у Києві викрили схему наукового ухиляння

Припинена діяльність групи осіб, які організували схему ухилення від мобілізації та привласнення бюджетних коштів у одному з державних університетів.

Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки
Незалежна перевірка засвідчила: після масштабування DELTA зберегла відповідність всім стандартам кібербезпеки

Бойова система DELTA, зокрема модуль Vezha та ШІ-платформа Avengers, успішно пройшла незалежне оцінювання кіберзахисту.

«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»
«Там було сім росіян: частину знищив я, а частину добила наша піхота»: історія дронаря з позивним «Вжик»

«Вжик» — пілот FPV-дрона. Працював на фабриці, виготовляв меблі, а 2024 року був мобілізований до Збройних Сил.

Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Офіцер-психолог

від 20000 до 100000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Електрозварник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій-слюсар (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---