Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ситуація щодо російського вторгнення
Протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 152 рази, при цьому було виявлено, вилучено і знешкоджено 625 вибухонебезпечних предметів. Обстежено територію площею 80 гектарів.
Про це інформує Урядовий портал.
Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали:
Усього з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на території України: знешкоджено 159 тис. 814 вибухонебезпечних предметів та 662 кг вибухової речовини, зокрема 2 тис. 66 авіаційних бомб. Обстежено територію площею 64 тис. 327 гектарів.
Головне слідче управління Національно поліції 24 березня 2026 року повідомило про другу підозру за ст. 438 КК України російському десантнику, який уже має вирок
Військово-Морські Сили ЗС України разом із Силами безпілотних систем уразили ворога на буровій установці «Сиваш».
92-га окрема штурмова бригада імені кошового отамана Івана Сірка запрошує стати оператором НРК за програмою «Контракт 18-24».
Вдень 6 квітня російські безпілотники атакували місто Харків.
У ніч на 6 квітня дрони СБС завдали ударів по фрегату «Адмірал Григорович» у порту Новоросійськ рф та уразили бурову установку «Сиваш».
75 офіцерів завершили «Вишкіл капітанів» і вирушають у свої підрозділи на бойові позиції.
Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Помічник командира батальйону з правової роботи
від 25000 до 75000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….