ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ще троє військових Інтернаціонального легіону оборони загинуло під час бойових дій в Україні

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Липня 2022, 17:00

За минулий тиждень Інтернаціональний Легіон оборони України втратив трьох військовослужбовців. Двоє представників Збройних сил Бразилії та один військовослужбовець Збройних сил Франції загинули у боях за Україну.

Про це повідомив речник  Інтернаціонального Легіону оборони України Дамьєн Магру під час брифінгу.

— Двоє військових з Бразилії – чоловік та жінка загинули внаслідок артилерійських обстрілів в Харкові. Представник Збройних сил Франції помер від отриманих раніше на Харківщині поранень також у результаті артилерійських обстрілів росії, – зазначає він.

Речник Інтернаціонального Легіону зазнав, що роль, яку виконують ТЦК та СП для загиблих українських воїнів, виконують самі легіонери.

— Сповіщаю рідних особисто, лише іноді залучаю носіїв мови, — зазначив він.

Дамьєн Магру додає, що нині важко організувати почесні церемоніали, які б хотілося представникам оборонного відомства України, але військові аташе, представники посольств та консульств за кордоном сприяють організації процесій.

— Наприклад, минулого тижня під час поховання французького військового був присутній військовий аташе, передав квіти та грамоту скорботи для родини загиблого від імені Головнокомандувача Збройних Сил України, — говорить Дамьєн Магру.

Спікер Інтернаціонального Легіону зазначає, що іноземні військові несуть службу також в інших Силах оборони України, де подібний алгоритм не відпрацьований. Тому висловлює надію, що подібна практика буде введена в усіх підрозділах.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська
Дронарі вполювали двох окупантів у лісосмузі біля Покровська

Двоє окупантів намагалися сховатися в черговому укритті, проте український дрон продовжив їх «супровід», довершивши точним влучанням по їхнім позиціям.

Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит
Стріляєш погано — живеш недовго: російські штурмовики не змогли скласти іспит

Оператори батальйону безпілотних систем «Хижаки висот» 59-ї бригади зробили підбірку уражень ворожих піхотинців, які намагалися відстрілюватися.

Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині
Перед судом постане окупант, який розстріляв українського воїна на Сумщині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо військовослужбовця зс рф, якого обвинувачують у розстрілі полоненого українського прикордонника.

«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  
«Іскандерам» винесли мозок: Генштаб ЗСУ показав ураження важливого заводу у російському Брянську  

Українське військо завдало успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки «Кремній Ел».

Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА
Залетів високо, але не далеко: зенітники збили коштовний російський БПЛА

Бійці 1129-го зенітного ракетного Білоцерківського полку збили рідкісний ворожий розвідувальний дрон «Гранат-4».

$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння
$9000 за захворювання і $11 000 за рішення: у Дніпрі викрито організаторку схеми ухиляння

Повідомлено про підозру колишній військовій, яка запропонувала військовозобов’язаному комплекс послуг за $20 000 для уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Головний сержант, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Фельдшер

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Одеса

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

--- ---