ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

російському агенту, який збирав розвіддані щодо оборони столиці, загрожує довічне

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Липня 2022, 12:35

З початку широкомасштабної агресії рф Служба безпеки України розслідує більше 1 тис. кримінальних проваджень щодо вчинення державної зради та колабораційної діяльності.

Так, у Києві завершено досудове розслідування щодо російського агента, який збирав розвіддані щодо оборони столиці та дислокації військових підрозділів. Зловмисник був затриманий під час спроби передачі агресору секретної інформації.

Кіберфахівці та слідчі СБУ встановили, що зрадник був завербований представником спецслужб рф для проведення підривної діяльності.

Також він публічно закликав приєднуватись до лав окупаційних угруповань і виправдовував їхні злочини.

Наразі обвинувальний акт щодо підозрюваного скеровано до суду. Йому загрожує покарання у вигляді 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

Ще одного ворожого поплічника контррозвідка СБУ викрила на приладобудівному підприємстві Києва. Зловмисник поширював серед працівників заводу гасла на підтримку окупантів, виправдовував широкомасштабне вторгнення в Україну.

Наразі агітатора звільнено з підприємства. Йому повідомлено про підозру у вчиненні злочину та вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Джерело: СБУ

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Міністр оборони України зустрівся у Києві із заступницею Генерального секретаря НАТО

Міністр оборони України зустрівся у Києві із заступницею Генерального секретаря НАТО

Денис Шмигаль під час зустрічі з Радмілою Шекеринською поінформував її про наслідки сьогоднішньої російської атаки, головною ціллю якої був Київ.

Українські повітряні рятувальники на курсах у Норвегії поділилися своїм досвідом

Українські повітряні рятувальники на курсах у Норвегії поділилися своїм досвідом

Бойові екіпажі пошуково-рятувальних підрозділів Повітряних Сил ЗСУ завершили один із найскладніших міжнародних курсів на базі Королівських Повітряних Сил Норвегії.

Зараз у нас є позитивний результат із Женеви — Президент звернувся до учасників Коаліції охочих

Зараз у нас є позитивний результат із Женеви — Президент звернувся до учасників Коаліції охочих

Володимир Зеленський звернувся до сорока учасників засідання Коаліції охочих, серед яких були лідери європейських країн та Євросоюзу.

На Закарпатті ухилянт вирішив скористатись послугами інкасаторів

На Закарпатті ухилянт вирішив скористатись послугами інкасаторів

Правоохоронні органи викрили на Закарпатті інкасаторів, які налагодили канал переправлення ухилянтів до Угорщини.

Окупанти на фронті відмовляються від виконання бойових завдань, — ГУР-перехоплення

Окупанти на фронті відмовляються від виконання бойових завдань, — ГУР-перехоплення

У перехопленій українськими розвідниками розмові військовослужбовець російської армії на Донецькому напрямку доповідає своєму командиру, що підлеглий особовий склад повертається з бойових позицій в тил.

«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

«Ворог діє, неначе від настрою» — поблизу Куп’янська ворожі штурмовики намагаються заходити між позиціями

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб окупувати Куп’янськ-вузловий. Атаки на позиції Сил оборони майже завжди відбуваються в дощ або туман.

ВАКАНСІЇ

.Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Капелан

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Оператор систем РЕБ

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Сапер

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

--- ---