Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Україна подала меморандум до Міжнародного суду ООН через виправдування росією військової агресії безпідставними звинуваченням України в «геноциді».
Текст документу оприлюднено на сайті МЗС України.
МЗС України у ньому зауважило, що на підставі неправдивих звинувачень щодо вчинення Україною геноциду проти власних громадян росія грубо порушила суверенітет України, визнала незалежність так званих «днр» та «лнр» та розпочала 24 лютого 2022 року широкомасштабне вторгнення по всій території України. У поданому 1 липня меморандумі, Україна офіційно вимагає відповідальності та повного відшкодування шкоди, завданої грубими порушеннями міжнародного права з боку росії.
«Конвенція про запобігання злочину геноциду та покарання за нього є одним із найважливіших міжнародних договорів, створених у відповідь на жахи Другої світової війни та Голокосту. Однак росія спотворила цей договір, щоб виправдати вчинення звірств проти України», – наголосили дипломати.
У МЗС констатували, що меморандум України показує, як з 2014 року росія поширювала брехливий наратив, звинувачуючи Україну та її посадових осіб у вчиненні геноциду. Наголошується, що росія використала ці звинувачення як привід для початку нової фази агресії проти України.
«Президент росії прямо заявив, що метою цих дій було припинення так званого «геноциду». Ця брехлива заява є свідченням зловживання та порушення росією своїх фундаментальних обов’язків за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього», – йдеться у заяві.
У МЗС підкреслили, що росія вкотре продемонструвала світові повну зневагу до верховенства права, жорстоку байдужість до людських страждань та повну зневагу до міжнародного правопорядку.
У зовнішньополітичному відомстві також звернули увагу на те, що росія навмисно порушила наказ суду ООН від 16 березня про те, що росія має негайно припинити військові дії, розпочаті 24 лютого на території в України, і в той же день обстріляла Драмтеатр у Маріуполі, вбивши 600 мирних жителів.
У МЗС наголосили, що росія має заплатити за свою нелюдську поведінку та за руйнування й страждання, яких вона завдала Україні та нашому народу.
За минулу добу армія країни агресора втратила 1180 одиниць особового складу та 2 реактивні системи залпового вогню.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.
Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.
Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.
Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.
Військовослужбовець Військової служби правопорядку
від 22000 до 60000 грн
Одеса
Південне територіальне управління Військової служби правопорядку
Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО
від 20000 до 120000 грн
Херсон, Херсонська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….