Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ситуація щодо російського вторгнення
У Міністерстві цифрової транформації України розробили відеоінструкцію про те, як правильно і безпечно відправляти заявки в чатбот єВорог.
Про це повідомляє віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграмі.
«Щодня ми отримуємо сотні заявок про російські війська та колаборантів. І сьогодні чатбот став одним із найбільш якісних джерел інформації для наших захисників», – зауважив Михайло Федоров.
Завдяки народній розвідці Мінцифри отримує повідомлення про ворога й не дає йому можливості втілювати плани на нашій землі.
«Памʼятайте про особисті правила безпеки та поділіться відео зі своїми друзями», – закликають у Мінцифрі.
У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.
У Запоріжжі до 15 років ув’язнення засуджено агента рф, який намагався убити посадовця Мелітопольської міськради в обмін на будинок.
Вони виконують завдання від розмінування територій до полювання на контрабанду і є важливою складовою системи безпеки.
Двоє військовослужбовців, які перебували у статусі СЗЧ, брали по $10 тисяч за нелегальний виїзд до Європи.
Заочно судитимуть 6 офіцерів командного складу армії рф, які спланували обстріл міста Охтирка у 2022-му році.
Міністерство оборони України висловило свою позицію стосовно вбивства у Львові військовослужбовця ТЦК.
Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Діловод, військовослужбовець
від 21000 до 50000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….