Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
Під час саміту Великої сімки прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Канади, звернулися до Президента Володимира Зеленського та українського народу. У зверненні прем’єр-міністри двох країн подякували українцям за боротьбу і запевнили у посиленні підтримки з подальшим тиском на росію.
Відеозвернення опублікував на своїй сторінці у Твіттер Джастін Трюдо.
Борис Джонсон підкреслив, що Володимир Зеленський веде свій народ у героїчній боротьбі проти неспровокованої агресії російського диктатора володимира путіна.
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо сказав, що українці б’ються як герої не лише за свою землю, а й за принципи, які «об’єднують усіх нас разом», а саме: демократію, верховенство права, суверенітет і територіальну цілісність.
Прем’єр-міністр Великої Британії наголосив про підтримку України лідерами G7, які мають намір накладати санкції на російських олігархів і посилювати тиск на рф, зокрема обмеженнями на імпорт російського золота.
Джастін Трюдо зазначив, що G7, зокрема продовжить нарощувати військову підтримку.
«Наше послання тобі, Володимире, і народу України – ми віддаємо честь вашій боротьбі. Ми віримо, що вона цілком законна і важлива для світу. Ми підтримуємо вас і стоятимемо з вами. Слава Україні!» – сказав у відеозверненні Борис Джонсон.
У відповідь Джастін Трюдо відповів: «Героям слава!»
@armyinformcomua
У ніч на понеділок, 3 листопада, російські війська атакували Україну 12 ракетами та 138 ударними безпілотниками.
Базова загальновійськова підготовка, або БЗВП — перший і надзвичайно важливий етап на шляху всіх, хто стає до лав Збройних Сил України.
Протягом доби російські війська здійснили 87 обстрілів по 35 населених пунктів у 17 територіальних громадах області.
Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупантами відбулося 162 бойові зіткнення.
Унаслідок ворожого удару по Дніпру виникла пожежа на підприємстві.
У ніч на понеділок, 3 листопада, російські війська атакували енергетичну інфраструктуру Миколаївської області.
від 21000 до 121000 грн
Краматорськ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….