ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Полтавщина отримала чергову гуманітарну допомогу з Європи

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Червня 2022, 13:43 269

З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Полтавщина почала приймати переселенців із сусідніх регіонів. Наразі регіон прихистив майже 190 тисяч осіб. Багатьох розселили в місцевих закладах освіти та надали місця в гуртожитках. Також усі зареєстровані переселенці періодично отримують гуманітарну допомогу, яка до області надходить від різних міжнародних організацій та благодійників.

Так, до Полтави надійшла чергова гуманітарна допомога загальною вагою майже 68 тонн. Серед допомоги близько 4000 продуктових наборів. Розподілять продукти між внутрішньо переміщеними особами, які проживають у школах та садочках міста.

Також днями Полтавська громада отримала гуманітарний вантаж від ЮНІСЕФ — засоби особистої гігієни й аптечки. Цей вантаж уже розподілили між дітьми, жінками та людьми з особливими потребами, які проживають у закладах освіти Полтави.

Зі свого боку Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав пральні машини для Дитячої міської клінічної лікарні та Міського клінічного пологового будинку, що у Полтаві. Незабаром лікарні очікують від МКЧХ надходження мікрохвильовок та холодильників.

За словами лікарів, це потрібна допомога, адже за останні чотири місяці у зв’язку зі значним збільшенням населення міста та області навантаження на медичних працівників збільшилося в рази.

Крім того, до Миргородської лікарні інтенсивного лікування надійшло майже 10 тонн вантажу благодійної допомоги на загальну суму 61 тисяча євро. Лікарі змогли отримати рукавички, маски, одноразові халати та інші засоби індивідуального захисту для медперсоналу. Це лише перша партія допомоги від Міжнародного благодійного фонду «Екологія. Здоров’я. Розвиток», що у Швейцарії. Надалі співпраця з цим благодійним фондом та Полтавщиною стане систематичною.

Полтавщина чи не щодня отримує необхідну регіонові гуманітарну допомогу від дружньої Європи. І з кожним днем ця поміч лише збільшує обсяги.

Підготував Дмитро Чалий

Читайте нас в Telegram