ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Благодійники підсилили інформаційний фронт військових журналістів

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2022, 13:24 111

Сьогодні, 23 червня, колективу військових журналістів АрміяInform керівник ТОВ «УКРФАРМГРУП» Марина Фадєєва передала обладнання для роботи з інформацією. Зокрема, щоденну роботу військових журналістів значно підсилить сучасна оргтехніка та мережеве обладнання.

Як розповіла керівник організації, допомагають військовим вони не вперше. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну організація надає різного роду матеріальну допомогу військовослужбовцям ЗС України та воїнам ТрО. Чимало працівників компанії доєдналось до захисту України від ворога, тож їм допомагали в закупівлі засобів індивідуального захисту, аптечок, різного обладнання для роботи в інтернеті.

— У час війни росії з Україною інформація має велике значення, а війна на інформаційному фронті дуже важлива. А ви, військові журналісти, тримаєте в руках зброю — інформацію, якою вправно оперуєте. Адже саме надання суспільству правдивої інформації, її достовірність як від першоджерела надходить для всіх читачів саме від кореспондентів АрміяInform. Тож ми вирішили матеріально допомогти колективу військових кореспондентів надавши обладнання для роботи з інформацією, — зазначила Марина Фадєєва.

Начальник Інформаційного агентства підполковник Віталій Саранцев від усього колективу подякував компанії ТОВ «УКРФАРМГРУП» в особі Марини Фадєєвої та запевнив, що обладнання поліпшить роботу журналістського колективу та працюватиме на нашу спільну Перемогу.

Фото Андрія Суворова

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: