ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовим пенсіонерам дозволили обирати банк для отримання пенсій

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Червня 2022, 17:36
Ілюстративне фото

Верховна Рада України ухвалила закон, що дає можливість обирати банк для одержання військових пенсій.

Про це повідомляється на сайті ВР України.

314 народних депутатів проголосували за прийняття у другому читанні законопроєкту про внесення змін до статті 52 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо вдосконалення порядку виплати пенсій.

Насьогодні для військових пенсіонерів вибір банківської установи для відкриття рахунку для виплати пенсій обмежений тільки одним банком – ПАТ «Державний ощадний банк України».

У пояснювальній записці до законопроєкту сказано, що внесення запропонованих даним законопроєктом змін дозволить усунути обмеження для осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб у виборі установи банку, через яку органи Пенсійного фонду України здійснюють виплати пенсії, давши змогу отримувачу пенсії самостійно обирати банківську установу з-поміж визначених державою уповноважених банків, через які можна здійснювати виплату пенсії.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська: 7-й корпус ДШВ

Найактивніше противник діє на західних околицях Покровська: 7-й корпус ДШВ

Сьомий корпус ШР ДШВ, котрий оперує в Покровській агломерації повідомив щодо оперативної обстановки станом на 10:00 16 грудня.

«Наздогнала куля»: точний постріл снайпера 92-ї бригади зірвав спробу втечі окупанта

«Наздогнала куля»: точний постріл снайпера 92-ї бригади зірвав спробу втечі окупанта

Робота снайпера рідко потрапляє в об’єктив камери, однак у публікації на сторінці 92 окремої штурмової бригади імені Івана Сірка зафіксовано саме такий епізод бойової роботи.

Міністр оборони України на «Рамштайні» поінформує союзників про ситуацію на полі бою

Міністр оборони України на «Рамштайні» поінформує союзників про ситуацію на полі бою

Сьогодні у форматі відеозв’язку відбудеться 32 засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн».

«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

«Труба під постійним вогневим контролем» — у Куп’янську росіяни не полишають спроб пробити сухопутний коридор

На Куп’янському напрямку, в самому місті Куп’янську, ворог не складає зброї. «Дуже суворий» спротив оточених росіян триває. Сили ж оборони продовжують операцію з їхнього знищення.

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Воїни 3-го полку ССО зірвали спробу росіян закріпитися поблизу Покровська

Оператори Сил спеціальних операцій Збройних сил України провели успішну операцію неподалік Покровська, зірвавши спробу російських військ закріпитися вздовж залізничних шляхів.

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

Маневр, прикриття, постріл: як у 56-й бригаді готують танкові екіпажі до реального бою

У танковому батальйоні 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади триває бойова підготовка нових екіпажів, орієнтована на злагоджені дії в умовах реального бою. Військові відпрацьовують взаємодію, маневр і підтримку одне одного безпосередньо на вогневих рубежах.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Кінолог, інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Фельдшер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Санінструктор

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Оператор радіоелектронних станцій

від 22000 до 120000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---