ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

За час роботи чатботу єВорог українці вже надіслали понад 940 повідомлень про колаборантів

Новини
15 Червня 2022, 6:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це Патрульна поліція повідомила у Телеграмі.

«Українці вже надіслали понад 940 заявок про колаборантів у чатбот. Усіх їх вже передали до СБУ», – зазначається в повідомленні.

Правоохоронці нагадали, що поінформувати про колаборанта можна у кілька кліків. Для цього у чатботі єВорог потрібно вибрати пункт “Повідомити про колаборантів”, потім – вказати їхню геолокацію та додати фото або відео.

Після цього громадянину необхідно описати, чому він вважає особу колаборантом, та уточнити, як саме вона допомагає загарбникам. Якщо не вдалося зняти колаборанта на камеру, необхідно надсилати заявку з текстом та всіма подробицями.

«Знімайте зрадників прихованою камерою без звуку та з безпечного місця. Не забувайте видаляти листування з єВорогом та фото з вашого телефона», – попередили поліцейські.

Чатбот єВорог був створений у Телеграмі Міністерством цифрової трансформації. Перейти до нього можна з головного екрана застосунку «Дія» або із соцмереж Мінцифри: https://t.me/evorog_bot.

Акт тероризму на морі: росія вдарила крилатими ракетами по цивільному судну
Акт тероризму на морі: росія вдарила крилатими ракетами по цивільному судну

Російські окупанти завдали удару трьома крилатими ракетами Х-59/Х-69 по цивільному суховантажному судну GOLDEN LEO (прапор Гвінея-Бісау, власник Туреччина).

«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру
«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру

Медик-тюремник, який за особливу жорстокість щодо українських військовополонених отримав чергову підозру.

Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів
Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів

Бійці батальйону Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка показали удари по ворожій піхоті та транспорту на Лиманському напрямку.

На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ
На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони. На Покровському напрямку відбулося 15 атак, а на Слов’янському — 14.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

RobotaUa Снайпер (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

RobotaUa Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Інспектор прикордонної служби, кінолог

від 20500 до 25000 грн

Херсон

Херсонський прикордонний загін

RobotaUa Стрілець-снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

WorkUa Водій-механік

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

ПУБЛІКАЦІЇ