ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Світ повинен повернути Росію в межі її території – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Червня 2022, 14:52

Світ сьогодні повинен повернути Росію в межі її території, а не шукати з нею порозуміння, бо лише словами ніхто не зможе вгамувати російське керівництво. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час онлайн-участі в Азійському саміті з безпеки «Діалог Шангрі-Ла».

«Вже не можна заспокоювати військово-політичне керівництво Російської Федерації. Для цього пізно. Говорити з ними щоденно, впроваджувати конкретні фінансові, економічні санкції – все це потрібно було робити раніше, до повномасштабного вторгнення. Сьогодні немає «сірої» зони, є тільки підтримка. Якщо ви підтримуєте мир, то ви підтримуєте Україну. Якщо ви підтримуєте конкретну війну, тоді ви знаходите якесь постійне порозуміння з Російською Федерацією», – зазначив Глава держави, відповідаючи на запитання учасників саміту.

На переконання Володимира Зеленського, зараз жодними словами ніхто не зможе вгамувати Росію – це буде лише політична гра з боку російської влади.

«Я вважаю, що сьогодні світу треба чітко ставити Російську Федерацію, її керівництво на місце. А їхнє місце – на їхній території. І там вони повинні бути, жити й вирішувати, що їм робити», – наголосив Президент.

Водночас він зробив акцент на тому, що Україна не має наміру якимось чином перетинати кордони Росії.

«Україна перебуває на своїй землі. Далеко зайти Україні – це значить зайти на територію Росії. Ми цього не хочемо. Ми цього не прагнемо. Ми цього не робимо. У нас немає таких планів. Ми поважаємо міжнародне право, суверенітет і територіальну цілісність будь-якої держави. Але війна на нашій землі. На нашій землі гинуть люди. Тому ми тиснемо на Росію з нашої землі», – заявив Глава держави.

Як зазначив Президент, ситуація в Україні має стати для всього світу прикладом того, що потрібно запроваджувати превентивні санкції й робити інші кроки, щоб не допустити війни, не чекаючи початку збройного конфлікту, коли вже є сотні тисяч жертв, мільйони біженців та інші кризи.

«Тому що позитиву від війни немає у світі. Ніхто не отримує від цього позитиву, окрім деяких політичних лідерів, у яких щодня збільшуються амбіції через їхній політичний апетит», – резюмував Володимир Зеленський.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас у Facebook
«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську
«Поцілили у прапор — замінили за день»: росіяни знову атакували головний стяг Донеччини у Краматорську

Російський удар знову припав на головний прапор Донеччини у Краматорську, але стяг над містом швидко повернули.

«Під’їжджають, по одній-дві людини скидають»: на Куп’янському напрямку росіяни закидають «людським ресурсом»
«Під’їжджають, по одній-дві людини скидають»: на Куп’янському напрямку росіяни закидають «людським ресурсом»

На Куп’янському напрямку ворожі дрони-розвідники Supercam і ZALA постійно шукають позиції українських гармашів.

«Українець придумав, а ми вкрали» — «фабрика з винищення» утилізує російський брухт на Харківщині
«Українець придумав, а ми вкрали» — «фабрика з винищення» утилізує російський брухт на Харківщині

На Харківщині українські роботи дистанційно нищать російські хвилі піхоти.

Понад 1170 км уже під захистом: Україна вдвічі прискорила будівництво антидронових маршрутів
Понад 1170 км уже під захистом: Україна вдвічі прискорила будівництво антидронових маршрутів

Україна суттєво прискорила будівництво антидронового захисту доріг у прифронтових регіонах — швидкість робіт зросла більш ніж удвічі.

На Покровському напрямку від початку доби зафіксовано 25 ворожих штурмів — Генштаб ЗСУ
На Покровському напрямку від початку доби зафіксовано 25 ворожих штурмів — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими захисниками та російськими загарбниками відбулося 71 бойове зіткнення.

Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу
Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу

18 травня Україна вшановує пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу — одного з найжорстокіших злочинів радянської влади.

ВАКАНСІЇ
Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Снайпер-розвідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій-хімік

від 17000 до 25000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Парашутист, укладальник парашутів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

--- ---