ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 65 мільярдів гривень виплатять військовим ЗСУ за травень

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Червня 2022, 16:09

Міністерство оборони перерахує загалом 65,2 мільярда гривень на виплати українським військовослужбовцям за травень.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

«Станом на 8 червня Міністерство оборони профінансувало військовим частинам 16,1 мільярд гривень грошового забезпечення. В найближчі 2 дні буде профінансовано ще 2,2 млрд гривень. І у другій декаді червня ми перерахуємо у військові частини 47 млрд гривень», – сказала заступник Міністра оборони, зазначивши, що таким чином загальні виплати за травень складуть 65,2 мільярда гривень, що дорівнює річному бюджету Міноброни на ці потреби до війни.

Читайте нас в Telegram
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання
Закарпаття пережило наймасованішу атаку росіян. Є влучання

За інформацією військових, під час ворожої атаки на територію області залетіло 11 повітряних цілей (БПЛА типу «Шахед», «герань»).

«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

ВАКАНСІЇ
Стрілець (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Офіцер, військовослужбовець ЗСУ

від 24000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Павлоград

Старобільський РТЦК та СП

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---