ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Польські САУ «Краб» готові до виконання бойових завдань – Олексій Резніков

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2022, 11:57

Це вже 5-й вид артилерії 155-мм калібру після гармат М777 та FH70, САУ Ceasar та М109А3, який вдалося залучити Міністерству оборони України.

Про це повідомляє Міністр оборони України Олексій Резніков у Фейсбук.

Від партнерів Збройні Сили України отримали близько 250 бронемашин західних зразків (М113 ТМ, М113 YPR-765, Bushmaster, Mastiff, Husky, Wolfhound тощо) і Міноборони продовжує цю роботу.

«Я вже можу не згадувати ПЗРК (Stinger, Starstreak, Mistral, Piorun, Grom тощо), ПТРК (NLAW, Javelin, Milan тощо) і гранатомети (Panzerfaust, Carl Gustaf, АТ4, RGW-90 HH / MATADOR та ін.) – їх тисячі, це загальновідомо. Це далеко не повний перелік, про деякі інші системи сучасних озброєнь ще зарано говорити, ми розповімо пізніше. Але їхню дію відчує на собі ворог вже зараз», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, МОУ через різні механізми передало сотні безпілотників, зокрема – кілька десятків ударних. Найближчим часом очікується постачання серйозних БПЛА.

«Берегову оборону посилено надзвичайно ефективними комплексами Harpoon, які в поєднанні з нашими «Нептунами» вже змушують ворожий флот триматися на відстані, щоб не повторити долю флагмана чф рф – крейсера «Москва», – наголосив Міністр оборони України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупанти атакували Сумщину: під ударами шість громад, три людини загинуло

Окупанти атакували Сумщину: під ударами шість громад, три людини загинуло

Унаслідок ворожої атаки по громадам Сумської області зруйновано цивільну інфраструктуру, є загиблі та поранені.

Більше тисячі окупантів в черзі до Кобзона: Генеральний штаб оприлюднив ворожі втрати за добу

Більше тисячі окупантів в черзі до Кобзона: Генеральний штаб оприлюднив ворожі втрати за добу

За минулу добу втрати російських загарбників склали 1020 військових та 400 одиниць техніки.

Дві людини поранені внаслідок ворожих атак по Запорізькій області

Дві людини поранені внаслідок ворожих атак по Запорізькій області

Загалом упродовж доби окупанти завдали 580 ударів по 14 населених пунктах області.

На Костянтинівському напрямку ворог 15 разів атакував Сили оборони

На Костянтинівському напрямку ворог 15 разів атакував Сили оборони

За минулу добу зафіксовано 162 бойових зіткнення. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися вглиб нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.

Небесна розвідка — як наші пілоти не дають спокою ворогу ані на фронті, ані у тилу

Небесна розвідка — як наші пілоти не дають спокою ворогу ані на фронті, ані у тилу

Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 151-го окремого розвідувального батальйону розповідають про особливості сучасної війни у повітрі.

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

ВАКАНСІЇ

Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Кухар

від 21000 до 51000 грн

Київ

Військова частина 3078 Національної гвардії України

Бойовий медик

від 23000 до 123000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець, стрілець

від 20100 до 120100 грн

Київ, Київська область

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Тракторист, військовослужбовець

від 20460 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---