ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Центральна телерадіостудія Міноборони сьогодні відзначає 30-річний ювілей

Відео Новини
6 Червня 2022, 9:43
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

6 червня свій 30-річний ювілей з дня створення відзначає Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України (ЦТРС МО України). 

Сьогодні колектив є одним з інформаційно-медійних підрозділів українського війська, який має у своєму складі Військове телебачення України та Військове радіо «Армія FM».

В умовах відбиття російської збройної агресії проти України ЦТРС МО України інформує суспільство про готовність Збройних Сил України виконувати свої завдання за призначенням. Військові журналісти нині змінюють уявлення світової спільноти про українську армію на краще. Адже наразі для усіх у вільному доступі присутній мілітарний контент із районів проведення бойових дій, новини з фронту і тилу, а також сотні життєвих історій про тих, хто наближає нашу Перемогу.

З початком широкомасштабної агресії рф військові кореспонденти доносять до суспільства інформацію про наслідки ворожих обстрілів з епіцентру бойових дій. Військкори телерадіостудії  готують оперативні матеріали безпосередньо з областей, де ведуться бойові дії. У своїх репортажах, відеосюжетах та радіопередачах вони приділяють увагу військовим і цивільним, а також тим, хто у складний для країни час взяв до рук зброю та власним прикладом показує, що здатні боротися з ворогом за незалежність України.

Колектив Інформаційного агентства «АрміяІnform» вітає колег по інформаційному фронту з 30-річницею. 

Бажаємо невтомного творчого пошуку, невичерпної енергії, цікавих сюжетів і програм, вдячних глядачів та нових професійних досягнень в ім’я нашої Батьківщини!

Зичимо Перемог на всіх фронтах!


Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років
Вербував дружину, знімав позиції ППО та влаштував диверсію: агент рф отримав 15 років

Суд визнав винним 42-річного жителя Дніпра у державній зраді та диверсії. Йому призначено покарання — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal
Україна підписала з Данією угоду у форматі Drone Deal

Президент України зустрівся з лідерами європейських країн, зокрема Данії, з якою Україна підписала угоду у форматі Drone Deal.

Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби
Тисячі бланків щоденно, 370 печаток: у Києві викрито «офіси», які штампували непридатність до служби

Масштабний друкарський бізнес, який щоденно випускав більш як 3 тисячі липових лікарських висновків та різноманітних довідок викрили поліцейські у Києві.

Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»
Збував майно ЗСУ на понад мільйон гривень: правоохоронці затримали «бізнесмена»

Працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією та СБУ викрили й затримали на Донеччині військовослужбовця, який незаконно продав майна на 1,1 мільйон гривень.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Навідник

від 21000 до 121000 грн

Кам'янське

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Olx вогнеметник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

WorkUa Механік-водій танка (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

WorkUa Водій

від 20500 до 23000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

ПУБЛІКАЦІЇ