ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Хмельниччині попрощалися з молодим захисником Максимом Квапишем

Герої Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2022, 11:03
Фото: Анастасія Богач / АрміяInform

У Кам’янці-Подільському в останню дорогу провели українського захисника, який до останнього подиху боронив рідну країну від рашистів.

До 24 лютого він очолював київський осередок громадської організації «Авангард культурна спілка».

Загинув Максим на Запорізькому напрямку в близькому бою, зі зброєю в руках, встигнувши вбити окупанта.

— Загін, у складі якого була група авангардистів, штурмував ворожі позиції, Максим був у головному дозорі. Під час вогневого контакту з противником кулі влучили в тіло та голову. В результаті бою ворожі позиції були взяті, усіх росіян знищено, — повідомили представники ГО «Авангард культурна спілка».

Хлопець з 24 лютого брав участь майже в усіх бойових операціях, де були присутні бійці АКС, і безпосередньо долучався до планування завдань.

— Ще один Герой, який до останнього подиху боровся за вільну, незалежну Україну. На Алеї Слави знайшов свій останній прихисток вірний син свого народу. На жаль… Прикро усвідомлювати, але від нас ідуть найкращі, їх від нас забирає клята російська, жорстока війна проти України. Не маємо права забути! Наш обов’язок на покоління — пам’ятати всіх, хто віддав життя за нас із вами. Щирі співчуття рідним та близьким Максима… — написали на сторінці Кам’янець-Подільської міської ради у Facebook.

Попрощатися з полеглим Героєм прийшли рідні, друзі, знайомі та небайдужі кам’янчани. Сльози лилися рікою за молодим хлопцем…

Поховали Героя на Алеї Слави міського кладовища.

У Максима залишилась дружина, батьки та сестра.

Вічна слава Герою!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Техніка згоріла, десант — у полоні: 59-та бригада розкрила деталі бою під Новопавлівкою

Техніка згоріла, десант — у полоні: 59-та бригада розкрила деталі бою під Новопавлівкою

Воїни 59-ї окремої штурмової бригади БпС імені Якова Гандзюка оприлюднили деталі бою під Новопавлівкою, де разом із суміжними підрозділами зірвали спробу російського десанту прорвати оборону.

Обхід українського РЕБ та онлайн-стеження за авіацією: затримано агентку рф на Сумщині

Обхід українського РЕБ та онлайн-стеження за авіацією: затримано агентку рф на Сумщині

Військова контррозвідка Служби безпеки затримала на Сумщині агентку російської воєнної розвідки, яка встановлювала «ретранслятори» для обходу українських систем радіоелектронної боротьби та облаштовувала «відеопастки» біля військових об’єктів.

«Жива сила прикрита туманом»: поблизу Лимана на перебіг бойових дій досить сильно впливає погода

«Жива сила прикрита туманом»: поблизу Лимана на перебіг бойових дій досить сильно впливає погода

На Лиманському напрямку за минулу добу українські захисники відбили 17 російських атак. Однак, прикриваючись туманом, ворог продовжує штурмувати.

«Ми знаходимо їх ще до пострілу»: «Азов» уперше показав повний цикл полювання на ворожі гармати

«Ми знаходимо їх ще до пострілу»: «Азов» уперше показав повний цикл полювання на ворожі гармати

Спецпідрозділ «Контакт12» 12-ї бригади спецпризначення «Азов», який займається артилерійською розвідкою, уперше продемонстрував повний цикл бойової роботи зі знаходження, підтвердження та ураження російської артилерії.

«Ти тепер українець»: як врятований під обстрілами прапор змінив долю ветерана армії США

«Ти тепер українець»: як врятований під обстрілами прапор змінив долю ветерана армії США

Ветеран армії США Майкл «Текс», нагороджений «Пурпуровим серцем» і «Бронзовою зіркою», приїхав до України на кілька місяців, але війна змінила його плани. Тепер він служить у 128-й бригаді й називає Україну своїм домом.

Спортсмен ЗС України Олексій Єршов — срібний призер гранпрі з дзюдо

Спортсмен ЗС України Олексій Єршов — срібний призер гранпрі з дзюдо

У Хорватії відбувся турнір світової серії з дзюдо гранпрі, де представник 7-го спортивного клубу (м. Біла Церква) виборов нагороду.

ВАКАНСІЇ

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Полтава

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Сапер у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Майстер-акумуляторник відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---