ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Рідкісний бронеавтомобіль російських найманців помітили на сході України

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2022, 22:04 103

В одному із сюжетів російського пропагандистського ресурсу «Федеральное агентство новостей» «засвітився» доволі незвичайний броньовик.

На кадрах, які за словами так званих «військкорів» зняті на відрізку дороги Миронівський-Світлодарськ, можна помітити пошкоджений і скоріш за все покинутий росіянами бронеавтомобіль Урал «Чекан» (інша назва «Щука») з характерним рашистським маркуванням на бортах.

Ці броньовики помічали й раніше, зокрема, їх використовували найманці підтримуваної кремлем приватної військової компанії «Вагнера» (нині ПВК «Ліга») в локальних конфліктах у Сирії, Лівії та Судані та ЦАР.

Знищений поблизу Сирійського міста Дайр-ез-Заур «вагнерівський Чекан». 2017 рік.

«Чекан» збудований на базі вантажного автомобіля Урал 432007-0111-31 з колісною формулою 6х6. Він має протикульове та протиосколкове бронювання, а також протимінний захист. На деяких екземплярах можна помітити й невелику башту з кулеметом.

Броньовик «вагнерівців» на Близькому сході

Нагадаємо, що раніше британська розвідка повідомляла, що росія перекинула на схід України близько тисячі «вагнерівців». Учора ж, з перехоплення СБУ стало відомо, що Збройні Сили України знищили на сході великий підрозділ найманців приватної військової компанії «Вагнера».

«Чекан» у Центральноафриканській Республіці

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Озброєння та техніка