ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні в Україні зареєстровано близько 20 тисяч воєнних злочинів, вчинених окупантами

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Травня 2022, 12:25 23

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час прямого ефіру телемарафону «Єдині новини» розповів про участь підрозділів МВС у захисті Маріуполя, розмінуванні звільнених територій і про реєстрацію в Україні близько 20 тисячі воєнних злочинів.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Війна поділила все наше життя на «до» й «після». Війна змінила професію, змінила підходи та напрями роботи», — наголосив очільник МВС.

Він повідомив, що поліція сьогодні супроводжує евакуацію та вантажі, чергує на блокпостах, виявляє диверсантів та воює. Рятувальники під обстрілами градів розбирають завали, дістають тіла загиблих, а також розміновують території.

«Виклик останнього місяця — захист Маріуполя. Це мужня команда гвардійців, поліцейських, прикордонників, морпіхів, які об’єдналися заради того, щоб ми могли організувати тут належну оборону. Сьогодні ми б’ємося за їхнє повернення», — наголосив Денис Монастирський.

Крім того, за словами очільника, уряд удвічі збільшив кількість піротехніків. МВС України залучає іноземних фахівців, а також іноземних партнерів щодо надання спецтехніки для розмінування.

Щодо виявлених та зареєстрованих воєнних злочинів в Україні, Міністр сказав: «Фактично, сьогодні вся команда правоохоронної системи працює над розслідуванням воєнних злочинів. Їх сьогодні зареєстровано близько 20 тисяч, з них понад 13500 тисяч зареєстровано саме співробітниками поліції».

Також він додав, що МВС України співпрацює і з міжнародними слідчими, і з іноземними прокурорами. Крім того, іноземні експерти засвідчують правильність висновків українських спеціалістів.

«Але хочу зазначити, що левову частку роблять наші правоохоронці. Які, власне, і складають основні матеріали для передачі в міжнародні інстанції для притягнення злочинців», — запевнив Денис Монастирський.

Читайте нас в Telegram