ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні в Україні відзначають День науки

Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 8:42 8

Від 1997 року в третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Цього року чимало науковців святкують його в лавах Збройних Сил України та територіальної оборони.

У лавах ЗСУ вчені найрізноманітніших галузей. Міністерство освіти і науки України розповідає про науковців, які наближають перемогу, додаючи до публікацій на сайтах і в соцмережах хештег #на_своєму_місці. Нещодавно пішов до війська навіть керівник 26-ї антарктичної експедиції на українській полярній станції «Академік Вернадський» Богдан Гаврилюк. До речі, наші полярники дуже активно підтримують воїнів. Днями вони записали відеозвернення до захисників «Азовсталі».

Сучасна наука – це сукупність сотень дисциплін, які досліджують різні сфери дійсності. Через науку ми пізнаємо світ, тож наука в сучасному суспільстві відіграє важливу роль у багатьох царинах. Широко застосовуються різноманітні наукові знання, зокрема, й у війську. За роки стримування російської збройної агресії на сході військові науковці значно просунулися в напрацюваннях і розробках та щодня продовжують шукати нові рішення, які наближають Перемогу України. Розвиток воєнної науки був і залишається одним із пріоритетних завдань Міністерства оборони України і це дає значні переваги українській армії. Нині саме теоретичні і практичні рішення науковців часто є ключем до перемог на полі бою над значно переважаючим нас у кількості супротивником.

Успіхи українських науковців, зокрема, істориків – оприлюднення інформації з донедавна закритих архівів про злочини росії впродовж кількох минулих століть – дуже розізлили кремлівського диктатора. Він відчув, що назавжди втрачає Україну й обрав силовий варіант утримання її в орбіті власних інтересів, вклавши від початку повномасштабного вторгнення у так зване поняття «денацифікації» саме позбавлення українців історичної пам’яті.

І це не просто припущення. Як повідомило днями Головне управління розвідки, з 12 травня на окупованій Херсонщині російські військові розпочали проведення цілеспрямованих рейдів до помешкань місцевих краєзнавців, колекціонерів, і магазинів антикваріату. Примусово відбирають все, що становить хоч найменшу художню чи історичну цінність. Також рашисти вивозять в окупований Крим майно херсонських музеїв та мистецькі колекції навчальних закладів. Так виглядає московський стиль написання історії: пограбувати, а потім сказати, що все це здавна належало росії…

Але Україна сильна завдяки своєму інтелектуальному ресурсу. Скільки б окупант не намагався її поневолити чи переписати її історію, правда всеодно перемагала. Переможе неодмінно і цього разу!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram