ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині для тероборони вже зібрали 33 млн грн

Прочитаєте за: 2 хв. 20 Травня 2022, 12:11 4

З перших днів широкомасштабного вторгнення російських окупантів Полтавщина активно почала готуватися до оборони своїх міст та сіл. Обласна військова адміністрація використала всі свої сили та резерви, аби зупинити ворога на підступах до області.

Зокрема, як повідомляють у Полтавській ОВА, в терміновому порядку відбулося забезпечення підрозділів територіальної оборони Полтавщини всім необхідним: від приміщень та автотранспорту до шанцевого інструменту. А найголовніше — у співпраці з великим бізнесом у короткі терміни було зібрано 33 мільйони гривень на потреби оборони.

Наразі влада області не зупиняється, продовжуючи працювати над матеріальним забезпеченням оборонців регіону. Нещодавно для потреб тероборонців придбали з десяток потужних електрогенераторів та якісних продуктових пайків. Ба більше, незабаром військові отримають сучасні засоби зв’язки іноземного виробництва.

Окрім цього, велику увагу керівництво області приділяє матеріальному забезпеченню десятків добровольчих формувань територіальних громад.

Нещодавно Полтавська ОВА передала понад 750 комплектів зручного літнього однострою для 17 добровольчих формувань тергромад. Незабаром область очікує надходження ще майже 2000 комплектів.

За словами керівника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, процес створення добровольчих формувань територіальних громад триває й надалі. Добровольці в тергромадах — це патріоти, люди, які готові зі зброєю в руках захищати свої домівки, рідні міста та села. Вони нині залучені на блокпостах та допомагають правоохоронцям підтримувати громадський порядок. Ба більше, постійно проходять і бойову підготовку.

Також обласна військова адміністрація піклується про полтавців, які беруть безпосередню участь у бойових діях із російськими окупантами. Так, з 12 тисяч одиниць медичних виробів, серед яких бандажі, турнікети, еластичні бинти та інше, були сформовані та укомплектовані індивідуальні аптечки для українських захисників.

Як зауважив Дмитро Лунін, на цьому благородна робота полтавців не завершується. Попереду буде ще чимало проєктів щодо допомоги нашим армійцям.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram