ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська вишиванка: своїм на радість, ворогам – на погибель!

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Травня 2022, 7:05 10
Колаж Сергія Поліщука

День української вишиванки – неофіційне, але водночас, дуже консолідуюче свято. Так, як уміють гуртуватися українці може мало хто в світі.

Цей елемент одягу робить нас впізнаваними серед інших народів світу. І, до слова, сорочка чи плаття з давніми орнаментами-символами – дуже модна річ. Побачивши українців у національному строї іноземці, зазвичай, кажуть «вау»! Спробуйте, водночас, уявити сучасного московита в лаптях і кокошнику: переконані, що це стане приводом лише для реготу та насмішок.

А ще, давні українські вишивані орнаменти – дуже інформативна річ. І уміння їх вірно «прочитати» було одним з «скілів», що передавались з покоління в покоління. Кожен український регіон мав специфічний візерунок та кольори. Кожен цей елемент несе сенсові значення: побутові, сакральні. Ба, навіть, військові. Тому для українця, який знав значення колорів та візерунку, «прочитати» малюнок вишиванки  було легко. А от чужинцям вони здавалися просто строкатим малюнком без жодного змісту.

Кореспонденти Арміяinform знаючи про давній звичай «коду»  українського вишитого орнаменту уявили, як малюнок вишиванки може допомогти нашим воякам ще ефективніше знищувати ворога.

Звісно, це відео – постановочне. І усі персонажі – вигадані. Хоча…хто зна?! Адже на тимчасово окупованих ворогом територіях просто зараз українські патріоти з відчайдушною винахідливістю роблять з московитів “хороших руських”. І хай їм сприяє в цій справі усе, що може стати у пригоді. Українська вишиванка – це завжди красиво і потужно. Друзі – милуватимуться, а от чужинці-загарбники – не зрозуміють! І їм же від того гірше!

Відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Новини