Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Ситуація щодо російського вторгнення
Підрозділ протиповітряної оборони знищив черговий російський БПЛА.
Про це повідомляє Командування десантно-штурмових військ ЗСУ.
«Безпілотний літальний апарат російських окупантів «ZALA 421-08» був назавжди «приземлений» розрахунком зенітно-ракетного комплексу «Стріла-10»», – повідомляють у бригаді.
Слід відзначити, що даний тип БПЛА призначений для спостереження, цілевказування для забезпечення точного артилерійського вогню, коригування вогню тощо.
Воїни 25 окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ вивезли з міста Добропілля цивільних, які потрапили під удар російського дрона.
У ніч на 3 квітня росіяни завдали удару БПЛА по центральній частині міста Харків, внаслідок чого постраждала людина.
Вранці 3 квітня російські війська вдарили керованими авіабомбами по Шосткинській громаді на Сумщині.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 230 бойових зіткнень.
За минулу добу російські загарбники втратили 1230 військових вбитими та пораненими.
Військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Чернігів
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….