ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони розповіли про грошові виплати військовослужбовцям у травні

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Травня 2022, 16:06
Фото: Назар Волошин / АрміяInform

Міністерство оборони України, відповідно до заявок, які отримали від Збройних Сил України, перерахувало 51,5 млрд гривень для виплат грошового забезпечення військовослужбовцям за квітень.

Про це сказала заступник Міністра оборони України Ганна Маляр на брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ.

Вона нагадала, що виплати грошового забезпечення у сфері оборони здійснюються в поточному місяці за попередній.
«Якщо ми говоримо про перерахування грошей Міністерством оборони України у війська в травні, то йдеться про гроші, які нараховуються за квітень», — зазначила вона.

Перший транш — виплата щомісячного грошового забезпечення, а другий — виплата додаткової винагороди у зв’язку з введенням воєнного стану. (30 000 грн на місяць, якщо немає боїв, і 100 000 грн за місяць військовослужбовцю, який безпосередньо бере участь у боях).

Зазначається, що військові частини мають зарахувати виплати військовослужбовцям орієнтовно до 20 травня.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Прикордонники «Фенікса» відбили черговий масований штурм, в якому окупанти задіяли чотири танки та велику кулькість іншої техніки.

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

Оператори ударних БпАК 413-го полку фіксують та знищують рекордну кількість «Буханок» у своїй зоні відповідальності.

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

ВАКАНСІЇ

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50100 до 190100 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій кат. С, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

кравець, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Медична сестра, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---