ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Минулої доби з районів ведення бойових дій евакуйовано 700 осіб

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 16:28 5

Рятувальні, пожежні, піротехнічні підрозділи ДСНС України, які входять до складу угруповання Об’єднаних сил, під ворожими авіаційними і ракетними ударами, артилерійськими обстрілами рашистів, удень і вночі приходять на допомогу жителям Донеччини і Луганщини, що опинилися в нелюдських умовах війни.

За минулу добу, ризикуючи власним життям, надзвичайники евакуювали з районів ведення бойових дій на Донбасі і Південній Слобожанщині рівно 700 осіб. Підвозили питну та технічну воду. Здійснили 21 виїзд на ліквідацію наслідків бойових дій. Виявили та знешкодили 52 вибухонебезпечні предмети. Пересічній людині важко навіть уявити обсяги проведеної роботи.

Натомість, російські воєнні злочинці за командою своїх бункерних маніяків за добу, 14 травня, завдали варварських ракетно-бомбових і артилерійських ударів по 45 населених пунктах Луганської і Донецької областей.

Рашистських обстрілів зазнали:

Маріуполь, Микильське, Авдіївка, Мар’їнка, Красногорівка, Кам’янка, Лиман, Олександропіль, Дробишиве, Богородичне (тричі за добу!), Північне, Новокалинове, Торецьк, Володимирівка, Піски, Водяне, Новомихайлівка, Новоселівка, Времівка, Солодке, Славне, Олександрівка, Дружба, Пасіка, Торецьк, Керамік, Берестове, Очеретине (Донецька область), Сєвєродонецьк, Борівське, Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ, Рубіжне, Воєводівка, Білогорівка, Золоте, Катеринівка, Тошківка, Шедрищеве, Оріхове, Катеринівка, Комишуваха, Верхньокам’янка (Луганська область).

Унаслідок російських обстрілів 10 людей зазнали поранень, двоє мирних українців загинуло. Серед них — літня жінка з села Богородичне, яку рашисти вбили на її власному подвір’ї.

Убивці, нездатні протистояти українським воїнам у відкритому бою, виміщають свою чорну злобу на мирних містах і містечках, селищах і селах. 14 травня звірі в людському обличчі зруйнували 66 багатоповерхових і приватних житлових будинків. Значних пошкоджень зазнали щонайменше 22 інші цивільні об’єкти, які до приходу «визволителів» працювали на добробут простих людей та розвиток громад.

Серед інфраструктурних об’єктів, які постраждали протягом минулої доби від авіаційних ударів і обстрілів російських військ:

• будівля туберкульозного диспансеру в Торецьку;
• тягова електрична підстанція в Очеретиному (кілька населених пунктів залишилось без світла);
• корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля в Рубіжному;
• будівля хіміко-механічного технікуму та виробничі приміщення об’єднання «АЗОТ» в Сєвєродонецьку;
• будівлі будинку культури та селищної ради в Комишувасі;
• промислові будівлі та споруди коксохімічного заводу в Авдіївці;
• крамниці, трубопроводи, автомобілі, інші об’єкти.

Джерело: Угруповання Об’єднаних сил

Читайте нас в Telegram