ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Полтавці збирають кошти на квадроцикл для українських захисників

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Травня 2022, 16:16 5
Ілюстративне фото

Полтавські волонтери ініціювали збір коштів на допомогу військовим, які боронять Україну на Запорізькому напрямку. Зокрема, полтавці вирішили придбати надійний квадроцикл та передати його на фронт в одну з бригад ЗС України.

Так, до цього часу було оголошено збір коштів на краудфандинговій платформі ЗМІСТ. Для придбання транспортного засобу необхідно зібрати більше 130 тисяч гривень. Завдяки небайдужим полтавцям процес внесення благодійних коштів швидко просунувся вперед.

— Завдяки квадроциклу наші військові зможуть ефективніше виконувати спеціальні бойові завдання на пересічній місцевості. Адже такий «залізний кінь» зможе легко долати лісові масиви, болотисту місцевість, піщаники та інше бездоріжжя, де пасує важка техніка, — розповів один з ініціаторів акції.

Слід додати, що багато армій світу ефективно використовують саме такі транспортні засоби. Адже квадроцикл підходить як для патрулювання, так і для ведення розвідки тощо. Він швидкий і маневрений, що дає можливість вдало вийти з-під ворожого вогню.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram