ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вояки з фронту переказують вітання додому

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Травня 2022, 13:50

Вояки підрозділів окремої бригади територіальної оборони Львівщини, виконуючи бойові завдання у визначеному районі, запровадили традицію відеолистівок додому.

— В бойовій обстановці зазвичай не до того, аби досхочу поспілкуватися із рідними. Та й ситуація не сприяє частим телефонним розмовам з близькими. Так, ми сумуємо за тими, хто залишився в тилу. Нещодавно ми були цивільними людьми, а нині ми військові. Одягнувши солдатський однострій, мусимо діяти відповідно. Знаємо, що наші розмови ворог може прослуховувати. Та й відомо, що скупчення ввімкнутих мобільників викликає певне «пожвавлення» ворожих артилеристів, — каже один з вояків львівської тероборони з позивним «Студент». — Тому ми порадилися з командуванням. І аби не давати привід нашим рідним хвилюватися та нівелювати всі спроби ворожих пропагандистів розхитати ситуацію в нашому тилу та впливати вкидами на наші сім’ї, будемо час від часу виходити на зв’язок у форматі відеолистівок.

Тероборонці-галичани просять рідних бути пильними, не поширювати чуток та неперевірену інформацію, яка може лити воду на млин ворожої пропаганди. Вояки заспокоюють, що поїли і в шапці. Та все буде Україна! І кажуть, що нові листівки вже будуть незабаром.

Відео Тарас Іщик

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook